סיברארק ישראל: תציג מפת הדרכים של החברה

יום ה', 4 באוקטובר 2018
כנס שנתי של סייברארק, יתקיים החודש בסימן אבטחת מידע בעולם החדש, בדגש על סביבות ענן ו-DevOps.
לאורך הכנס יתקיימו הרצאות של מומחי מעבדות המחקר של סייברארק שיציגו מחקרים אחרונים של המעבדות, שיטות תקיפה חדשות בסביבות DevOps, חולשות אבטחה חדשות, וגם את הטכניקות הכי חמות במתקפות כופר, מתקפות קריפטו, ועוד.
 
הכנס בהשתתפות מאות לקוחות ושותפי סייברארק בישראל, הנמנים על החברות המובילות במשק, יכלול גם הדגמות וסיפורי לקוח מהשטח. הכול בדגש על אבטחת חשבונות פריבילגיים וסודות, שהינם המפתח לשליטה במידע הרגיש ביותר של כל ארגון, ויעד מרכזי למתקפות סייבר בעולם.
 
בין הדוברים והנושאים:
 
חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל: מפת הדרכים של החברה, וכיצד היא מתכוונת להוביל את לקוחותיה אל האבטחה בעתיד.
 
לביא לזרוביץ’, חוקר בכיר במעבדות סייברארק, יחשוף שיטות תקיפה חדשות בסביבות DevOps; קרן אלדור, סמנכ”לית לניהול מוצר, בנושא אבטחת ה”מפתחות לממלכת הענן” בעולם החדש; שקד ריינר, חוקר סייבר, על הטכניקות החמות במתקפות כופר ומתקפות קריפטו, ושיטות להתגוננות.
 
בן מצקל, מייסד Vaultive לשעבר (שנרכשה בחודש מרץ השנה ע"י סייברארק), וכיום מנהל קבוצת פיתוח בחברה, יראה כיצד הטכנולוגיה מוסיפה ללקוחות סייברארק  יכולות של ויזיביליות ושליטה בתעבורה שבין המשתמש הארגוני לבין אפליקציות בענן; ריץ' טרנר, סגן נשיא מכירות באזור EMEA בסייברארק.
 
לסיום יתקיים שולחן עגול בנושא תקנות הגנת הפרטיות החדשות והמענה המיוחד של סייברארק לעמידה בתקנות אלו, וכן פאנל של סיפור לקוח.
 
פרטים ולו"ז הכנס: IMPACT, 16 באוקטובר, מתחם East, רח' מיטב 13 ת"א.