רונית אטד מונתה למנכלית מיקרוסופט ישראל

יום ג', 2 ביולי 2019

 

רונית אטד מונתה לתפקיד מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, במקומה של שלי לנצמן, שהודיעה לפני כחודש על סיום תפקידה שנכנס לתוקף כבר בימים אלה.

אטד שימשה בשנתיים האחרונות כמנכ"לית חברת אלעד מערכות, חברה תוכנה שמעסיקה כ-1,000 עובדים. לנצמן מסיימת את תפקידה לאחר ארבע שנים בתפקיד ו-22 שנים בחברה. אטד תיכנס לתפקיד רק בתחילת אוקטובר.
 
אטד תוביל את הזרוע העסקית של החברה, שפועלת במקביל למרכז הפיתוח של החברה, שמנוהל על ידי אסף רפפורט, שמונה לפני כשנה וחצי. התפקיד של אטד יכלול עבודה מול חברות במשק ובמגזר הציבורי, סיוע בתהליכי חדשנות ובמעבר לפיתוחים חדשים.
במיקרוסופט פירסמו הודעה על המינוי וציינו כי "לאטד ניסיון של 20 שנים בניהול מערכות IT מורכבות וגדולות, ידע וניסיון עשיר בהובלת תהליכים עסקיים, הטמעת טכנולוגיות חדשניות ורכישות". אטד שימשה בעבר כסמנכ"לית בחברה אמדוקס, תחילה בחטיבת AT&T שפועלת בארה"ב, ולאחר מכן בחטיבה העסקית של החברה. היא בעלת תואר שני בהנדסה, תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.
רונית אטד, הפורשת מאלעד מערכות, מסרה כי "בתום שנתיים בהן הובלתי את חברת אלעד מערכות אני ממשיכה לאתגר הבא. היתה לי הזכות להיות חלק בהתפתחות אלעד מערכות לחברת ה- Customer Engagement המובילה בישראל תוך עשייה מקצועית ומגוונת. אלעד חברה פרטית, ותיקה ויציבה ממשיכה להתפתח ולהתאים את עצמה למגמות חווית הלקוח וצרכי השוק המשתנים תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות. אני מודה לבעלי החברה וחברי הדריקטוריון על האמון שנתנו בי בהובלת החברה קדימה. להנהלה ולעובדים על המקצוענות והמחוברות וללקוחות על השותפות לדרך".