סמסונג חושפת שני טאבלטים חדשים ומודיעה על השקת הגלקסי S8

יום ב', 27 בפברואר 2017
היצרנית הקוריאנית התייחסה בכנס המובייל לשנה הקשה שעברה עליה והציגה שני טאבלטים חדשים: הטאב S3 שמיועד לצריכת תוכן ובידור והגלקסי בוק שמיועד לשימוש מקצועי. החברה הודיעה גם שה-S8 יושק ב-29 למרץ
מסיבת העיתונאים של סמסונג בתערוכת המובייל בברצלונה נפתחה באיחור עקב בעיות טכניות. הגלקסי S8 אמנם לא נחשף בברצלונה, אבל תאריך ההשקה שלו כן - 29 במרץ. בנוסף, חשפה סמסונג שני טאבלטים חדשים: Galaxy Tab S3 ו-Galaxy Book, הראשון מיועד לצריכת תוכן ובידור והשני לאנשי מקצוע.  
 
מנהל הפעילות של סמסונג באירופה, דייוויד לואס, פתח את האירוע עם התייחסות לשנה הקשה של החברה: "החודשים האחרונים היו המאתגרים בהיסטוריה שלנו. לא עמדנו בסטנדרטים הגבוהים שהעמדנו לעצמנו ושצרכנים ומצפנים להם מאתנו. בתום בדיקות פניומיות וחיצוניות הטמענו תהליכים שישפרו את הבטיחות של המוצרים שלנו. לא רק למעננו, אלא למען כל התעשייה. תודה לכל הלקוחות שנשארו נאמנים לסמסונג, ולכל מי שסייעו להפוך את הגלקסי S7 לאחד המכשירים המוצלחים ביותר אי פעם. אנחנו נחושים להמשיך לפרוץ גבולות". 
 
ה-Galaxy Tab S3 מגיע עם צג Super AMOLED בגודל 9.7 אינץ', רמקולים סטריאופונים של AKG ועט סטילוס שסמסונג פיתחה עם חברת Stadler. ה-Galaxy Book מגיע עם גרסת TFT-LCD בגודל של  10.6 אינץ' או גרסת Super AMOLED עם מסך של 12 אינץ'.
שני הטאבלטים מצוידים במצלמה אחורית של 13 פיקסל ובמצלמה קדמית של 5 פיקסל.