סאפ מקדמת יזמות

יום א', 23 בפברואר 2020

מאת דורון חמו, הנספח הכלכלי במינכן

חברת SAP אחת מחברות התוכנה הגדולות בעולם פותחת תכנית ההאצה SAP.iO Foundry המיועדת לסטארטאפים שמעוניינים ליצור שיתופי פעולה ברמה הגלובאלית.
 
נמסר כי התוכנית שאורכה 12 שבועות מיועדת לחברות B2B שביצעו גיוס Seed או A Round, אשר מפתחות B2B Enterprise Software.
 
המחזור הבא של התוכנית בישראל יחל במאי 2020 והוא יתמקד בחברות המפתחות פתרונות B2B לתעשיית ה-Consumer Products.
 
לנספחות המסחרית של משרד בכלכלה במינכן קשרים הדוקים עם חברת SAP לשם עידוד  חברות סטארטאפ ישראלים  המפתחות פתרונות בתחומי ה-Product development, Manufacturing, Marketing, Supply Chain, ו-Sales וששוק היעד שלהם הוא חברות בתעשיית ה-Consumer Products (חברות כמו פפסי, אדידס וכד') - להציע מועמדותם לתכנית.
 
יצוין כי בשנת 2019 הכריזה ענקית התוכנה SAP על הרחבת פעילות SAP.iO Foundry לישראל. SAP.iO היא זרוע פעילות של החברה ובאמצעותה היא משקיעה ומפתחת שיתופי פעולה עם סטארטאפים ברחבי העולם. לקבוצה שתי פעילויות מרכזיות: SAP.iO Fund שבאמצעותה משקיעה החברה בסטארטאפים בתחילת דרכם, ו-SAP.iO Foundry שהיא תוכנית האצה בת 12 שבועות הפועלת במספר ערים בעולם ובהן: ניו-יורק, סן-פרנסיסקו, תל אביב, ברלין, טוקיו, פריז, מינכן וסינגפור. מטרת התוכנית היא להעניק תמיכה לסטארטאפים נבחרים על ידי הענקת גישה ללקוחות החברה ועל ידי ליווי של מנטורים עסקיים ומומחים טכנולוגים. מאז שהחלה התוכנית ב-2017 ועד היום השתתפו בה 165 חברות מכל העולם.
 
לפרטים נוספים והרשמה: https://sap.io/tlv-apply/
 
----------------------------------------------------
דורון חמו משרת כנספח הכלכלי של משרד הכלכלה והתעשייה במינכן, גרמניה מספטמבר 2019. הנספחות אמונה על היחסים הכלכליים של ישראל עם דרום גרמניה ועם אוסטריה, משמשת כשער כניסה של חברות ישראליות לדרום גרמניה ואוסטריה ומסייעת לחברות אלו בכל שלבי החדירה לשוק, איתור הזדמנויות, מציאת שותפים, מפיצים, לקוחות ועוד.