דמוי חללית המודפס בתלת מימד ומסייע לחברות לעקוב אחר ביצועי האפליקציות

יום ג', 28 במרץ 2017

Dynatrace, הפעילה בפתרונות לניהול ביצועים בעידן הדיגיטלי, המיוצגת בישראל על ידי מטריקס, השיקה לאחרונה את ה-UFO, מכשיר דמוי חללית ראשון מסוגו המודפס במדפסת תלת מימדית.

המכשיר עובד כמו רמזור - כאשר הוא אינו מזהה בעיות בקוד והכל כשורה, הוא מציג אור ירוק, אך כאשר ישנה בעיה בקוד העלולה להשפיע על חווית המשתמש ועל עלויות הפיתוח הוא מזהיר את העובדים על ידי החלפת האור לצבע אדום. על מנת שיוכלו לעבור לשלב הבא בפיתוח המוצר, כל האורות ב-UFO חייבים להיות ירוקים, כך הוא מבטיח שהשהמוצר עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ה-UFO מגביר משמעותית את המודעות של אנשי הפיתוח בארגון לאיכות הקוד המפותח ולשיפור התקשורת בין עובדי הארגון לאורך כל שלבי הפיתוח על ידי הצגה ויזואלית, קלה ופשוטה של עדכונים שוטפים על איכות הקודים המפותחים במהלך הפיתוח והיצור.

גיל גבעתי, מנהל מוצרי Dynatrace במטריקס: "כאשר מפתחים מוצר כמו לדוגמה אפליקציה חדשה, העבודה מחולקת למספר צוותים רב, כאשר כל צוות עובד על חלק אחר. כאשר כל הצוותים משתמשים ב-UFO, הפיתוח נעשה בצורה טובה, מהירה ופשוטה יותר וכולם יודעים מהי מידת איכות הקוד המפותח והאם ישנן בעיות, והכי חשוב – מסייע לפתור תקלות הנובעות מחוסר בתקשורת בין הצוותים. את ה-UFO ניתן לרכוש בעלות נמוכה ואף להדפיס עצמאית בתלת מימד על פי חומרה שמקבלים מדיינטרייס."