פתרון גיבוי כשירות בענן Metallic עבור גיבוי ה- CRM של סיילספורס

יום א', 29 במאי 2022

 

קבוצת קלי, המתמחה בפתרונות פיננסים להשקעות, פנסיה וביטוח, השלימה יישום של פתרון הגנת הנתונים, גיבוי ושחזור Metallic  של חברת Commvault, עבור סביבת ה- CRMשל חברת סיילספורס, בה מנוהלים תהליכי השיווק, המכירות והשירות של עשרות אלפי לקוחות הקבוצה. את הפרויקט ביצעו במשותף הראל טכנולוגיות מידע יחד עם צוות אגף מערכות מידע בקלי וצוות קומוולט.

בטרם יישום  Metallic  עבדו בקבוצת קלי עם פתרון גיבוי אחר, שלא היה יעיל מספיק לצרכי הארגון. לפיכך, קלי החלו בתהליך לאיתור ובחירת פתרון גיבוי למערכת ה- CRM  של סיילספורס. לאחר בחינת הפתרונות וביצוע פיילוט מוצלח בחרו בקבוצת קלי בפתרון הגיבוי Metallicשל Commvault. היקף הפרויקט לא נמסר אך הוא מוערך בעשרות אלפי שקלים לשנה ולמעלה מ- 100,000 שקל בחמש שנים.

לדברי אמיר הרוש, סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת קלי, "מערכת ה-CRM  של סיילספורס היא אחת ממערכות הליבה בקבוצה בה מנוהלים תהליכי השיווק, המכירות והשירות במגוון ערוצים. היא מכילה מידע רב של כ- 70,000 לקוחות עליו יש לשמור ולהגן", אומר אמיר הרוש,  סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת קלי.

"לאחר בחינת שלושה פתרונות בחרנו בקומוולט בשל תכונות כגון: אפשרות להפעיל את הפתרון בין כותלי הארגון ובענן על פי בחירתנו, פונקציונליות עשירה, פעולות אוטומטיות המסייעות להציל נתונים במהירות, ממשק משתמש אינטואיטיבי ונוח, ביצועים ומהירות השחזור, יכולות שחזור מתקדמות עם אפשרות שחזור ברמת אובייקט וברמת פירוט של מטה דאטה ואפשרות לגבות גם את סביבות הפיתוח והבדיקות בסיילספורס", מציין הרוש.

לדברי מרסדס גרגיר-אלימלך, מנהלת תיק לקוח בהראל טכנולוגיות מידע,"מערכת ה- CRMשל סיילספורס היא הלב הפועם של הארגון בכל הקשור לניהול הקשר עם הלקוחות וככזו ההגנה על הנתונים נמצאת בעדיפות עליונה, כמו גם בשל העובדה שקבוצת קלי כפופה לתקנות הרגולטור כגוף פיננסי. פתרון מטאליק חולל שינוי ביכולות הגיבוי והשחזור של מערכת סיילפורס בהשוואה לפתרון הגיבוי שהיה קודם לכן. עם מטאליק יש לקבוצה את הכלי הטוב ביותר כיום לגיבוי ושחזור מהיר של מערכות הפועלות בענן".

עוד הוסיפה גרגיר-אלימלך: "בהראל בחרו בפתרונות של חברת קומוולט לצרכי הגנה על המידע והם הפתרונות אותם היא ממליצה ללקוחותיה".

לדברי מיכל אהרוני, מנהלת מכירות מגזר ציבורי, פיננסי ואקדמיה בקומוולט ישראל, המעבר לפתרון מטאליק שדרג משמעותית את האופציות של קבוצת קלי לניהול הגיבוי, את מהירותהגיבוי והשחזור ואת קלות התפעול והניהול. עם מטאליק ניתן לבצע שיקום מידי אחרי מתקפות, מחיקה של קבצים או של הדבקתם בנוזקות ושמירה על המשכיות עסקית גם במקרה תקלה, פריצה או אסון".

אודות קלי

קבוצת קלי היא סוכנות הביטוח הפנסיוני העצמאית הגדולה בישראל. היא הוקמה לפני כ- 53 שנה ומעסיקה כ- 200 עובדים. לקבוצת קלי עשרות אלפי לקוחות בשתי זרועות מרכזיות – קלי פרסונל האחראית על טיפול בתאגידים, עסקים קטנים ובינוניים ולקוחות אישיים וקלי פרימיום – האחראית על טיפול בלקוחות בכירים בעלי עושר פיננסי. קלי מנהלת נכסים בהיקף של כ-27 מיליארד שקל.  

אודות הראל טכנולוגיות מידע

הראל טכנולוגיות מידע הינה ספקית תשתיות ITמהמובילות בישראל. לחברה מוניטין וניסיון מצטבר של מעל 33 שנה - בעידן "המידע" בו אנו נמצאים, לקוחות מתחבטים רבות בשאלות מהותיות  הנוגעות לתשתיות ה ITשלהן ובעיקר לגבי הגנה על הנכסים המרכזים שלהם שהינו ה"מידע הארגוני", ולא מעט חברות בוחרות ב"הראל" בזכות הניסיון הזה.

אודות Commvault

Commvault  פעילה  בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים.  התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvaultמעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com