מיימקאסט רוכשת את סגאסק – סטארט-אפ סייבר סקיוריטי

יום ד', 8 בינואר 2020

 

 

Mimecast Limited(נאסדק: MIME), חברת אבטחת מידע לדואר אלקטרוני ומידע, הכריזה על רכישת Segasec  הישראלית,  ספקית פתרונות להגנה בפני איומים דיגיטליים. ההיקף הכספי - 40 מיליון דולר.

לדברי המנהלים בישראל בעזרת טכנולוגיה חדשנית זו, לקוחות Mimecast  יהיו כעת מוגנים מפני התקפות המנצלות אתרי אינטרנט ודומיינים מזוייפים כדי ?לקצור? פרטים אישיים של הלקוחות, העובדים, השותפים והספקים שלהם, בכל שרשרת האספקה.

האקרים משתמשים בטכניקות מתוחכמות כדי לתקוף ארגונים בכל הגדלים ובכל הסקטורים תוך התחזות למותג המקורי כפיתיון להפעלת תקיפות. עם הרכישה של סגאסק, הרוכשת מיימקאסט תוכל לספק הגנה מתקיפות מותג אלו, באמצעות למידת מכונה, לזיהוי נסיונות התחזות - וזאת בשלבים המוקדמים ביותר של התקיפה. הפיתרון מספק גם דרך לפקח, לנהל, לחסום ולהוריד הונאות דיוג (?פישינג?) או ניסיונות התחזות באופן פעיל באינטרנט.

צויין, כי הרכישה של סגאסק מהווה הרחבה טבעית של גישת EmailSecurity3.0 שלMimecast, אשר מסייעת ללקוחות להגן על ארגוניהם בשלושה אזורי מפתח: אזור 1, הגנה מפני איומי אבטחה המנסים לחדור למתחם הארגוני; אזור 2, הגנה מפגיעויות ואיומים הקיימים בתוך המערכת; ואזור 3, הגנה ממתקפות שמתרחשות מחוץ להיקף הארגוני - ולעתים ברשת בכללותה. שילוב הפיתרון של סגאסק מחזק את פלטפורמת ההגנה של אזור 3 של מיימקאסט וזאת על ידי מתן גישה מקיפה להגנה מסיכונים דיגיטליים, ובמקביל גם העשרת יכולות ומערכות ההגנה ההיקפיות המקוריות שלה עבור אזור 1 - בעזרת מודיעין שסגאסק אוספת מניתוח האיומים החיצוניים.

האינטגרציה של סגאסק עם שירותי אבטחת המידע הקיימים של מיימקאסט תחזק את  חוסן הסייבר (cyber resilience) של לקוחותיה בכך שהיא מאפשרת להם לחסום ולהוריד במהירות כל דומיין זדוני. הפלטפורמה המשולבת בנויה באופן שמאפשר לארגונים ליישם אסטרטגיית אבטחת סייבר מקיפה המסוגלת להתמודד עם איומים מודרניים סביב השטח, בפנים ומחוצה לה.

סגאסק הוקמה ב-2017 על ידי אלעד שולמן, מנכ"ל החברה ובעברו מנכ"ל הסניף הישראלי של OpTier  שנרכשה על ידי SAP (באוגוסט 2014) .

בשנתיים וחצי מאז הקמתה, גייסה החברה 5 מיליון דולר בלבד עד למכירתה, וזאת בזכות הכנסות מהירות;