דואר ישראל רכשה שירותי אבטחת מידע מ-2BSecure

יום ב', 1 בינואר 2018

 

חברת דואר ישראל הטמיעה בימים אלה שירות אבטחת מידע מתקדם, אשר רכשה מחברת 2BSecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס. הפרויקט שהיקפו כ-2 מיליון שקל, הוטמע במסגרת מכרז לאספקת שירותי מרכז ניטור אבטחה (SOC – Security Operating Center) שכלל אבטחת מידע בתצורת שירותים מנוהלים (MSSP). את הפרויקט מוביל מטעם הדואר, גיל זיסו, ראש תחום הגנת הסייבר והתשתיות העסקיות בחברה.

במסגרת הפרויקט תטפל 2BSecure באיומי אבטחת המידע, שעלולים לפגוע בשגרת העבודה היומיומית. מעבר לשירותי ניטור ובקרה, תספק 2BSecure לחברת הדואר גם שירותי מודיעין על ניסיונות התקפת סייבר כלליות או מתקפה נקודתית, שמטרתה לפגוע בחברת הדואר וכמו כן לייצר תגובה לכל תרחיש אפשרי.

עדית חן, סמנכ"ל מערכות מידע בחברת דואר ישראל מסרה כי דואר ישראל הוא גוף הריטייל הגדול בישראל עם מעל 1,100 יחידות למסירת דואר רשום וחבילות ברחבי  הארץ וכ-50 מיליון אינטראקציות עם לקוחות בשנה. "כחלק מהיערכותנו לאתגרי השנים הקרובות בתחום הסייבר ואבטחת המידע, בחרנו בחברת 2BSecure שתסייע בהגנה על המערכות התפעוליות, על אתרי החברה ושירותי הדיגיטל המורכבים, המצריכים פתרונות אבטחת מידע מתקדמים, שיאפשרו לנו למפות את האיומים האפשריים בתחום על הארגון ולייצר פתרונות הגנה מפניהם".

חן הוסיפה ואמרה: "הפרויקט ריכז שני רבדים משמעותיים מאוד – זמן ההקמה ואיכות הנתונים. שיתוף הפעולה הפורה בין הארגונים הקנה יכולת מהירה להקמת השרות, כאשר לוחות הזמנים אף הוקדמו מעט, תוך מתן תמונה איכותית ואמינה של הנתונים המבוקרים. הגדרנו את חמ"ל הבקרה כמבצעי תוך ניטור סביב השעון. מדובר בירית הפתיחה אשר מהווה שער ליישום שלבי הפרויקט הנוספים אשר מתוכננים להתקיים בשנת 2018".