מינוי בכיר

יום א', 17 במרץ 2019

מיכל אולניק מונתה למנהלת מגזר תעשייה ב- Accenture ישראל

במסגרת תפקידה תהייה אחראית לניהול תהליכים עסקיים ארוכי טווח ופרויקטים טכנולוגיים ממוקדי חדשנות מול לקוחות מובילים

מיכל אולניק, (44) מונתה למנהלת מגזרת תעשיה ב Accenture ישראל. במסגרת תפקידה מיכל תוביל את פעילות Accenture ישראל במגזר התעשייה ותהייה אחראית לניהול תהליכים עסקיים ארוכי טווח ופרויקטים טכנולוגיים ממוקדי חדשנות מול לקוחות מובילים.

אולניק תפעל להעמקת הפעילות הפרויקטלית עם לקוחות קיימים במקביל להרחבת נוכחות החברה בארץ וזאת תוך מינוף נכסיה הייחודיים של Accenture: ידע וניסיון גלובלי רב שנים, הבנה מגזרית עמוקה, חדשנות כערך מוביל ושותפויות בינ"ל חזקות.

לאולניק ניסיון של למעלה מ-20 שנה בחברות תוכנה ושירות לרבות ניהול מכירות, שיווק, אסטרטגיה, פיתוח עסקי, ערוצי הפצה ושותפים. בתפקידה האחרון ניהלה את הנציגות של Dimension Data (חברת בת של NTT) בישראל, קודם לכן ניהלה יחידה עסקית (P&L‏) בחברת ריטליקס / N

CR‏, ולפני לכן שימשה כמנהלת שותפויות בינ"ל ומנהלת שיווק חטיבתית במיקרוסופט ישראל.  

אולניק היא בעלת תואר ראשון (BA‏) בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ((MBA‏ במנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה.

סימונה קומנדה מונתה למנכ"לית פיליפס איטליה, ישראל ויוון

 

סימונה קומנדה (44) מונתה לתפקיד המנכ"לית החדשה של פיליפסIIG (איטליה, ישראל ויוון). היא נכנסת לתפקיד במקומו של סטפנו פולי, שהוביל את ניהול האזור בשש השנים האחרונות, ומקבל על עצמו אתגר מקצועי חדש כסמנכ"ל השירות של פיליפס בצפון אמריקה.

במסגרת תפקידה, קומנדה תמשיך בתהליך הטרנספורמציה שמובילה פיל

יפס בשנים האחרונות, כשהיא מגדירה מחדש את גבולות תחום הבריאות ותומכת באימוץ מודלים מחוברים, יעילים וברי קיימא בתחום הבריאות. ביסוד השינוי הזה עומדים חדשנות וגישה המעמידה את הלקוח במרכז.

קומנדה הצטרפה לפיליפס לפני כשנתיים כסמנכ"לית מכירות ותפעול בחטיבת מערכות בריאות לאזור איטליה, ישראל ויוון והובילה בהצלחה את החטיבה להשגת יעדי הצמיחה שלה, תוך שהיא תורמת רבות לביצועים הכוללים של החברה.

 

"אני מברכת על האתגר החדש וגאה להוביל חברה שלקחה על עצמה את המשימה החשובה של שיפור איכות החיים של אנשים, תוך מינוף החדשנות הטכנולוגית, שהיא עמוד השדרה של הדרך שבה אנו עושים עסקים", אמרה סימונה קומנדה, מנכ"לית פיליפס איטליה, ישראל ויוון. "אני סומכת על הצוות המיומן של פיליפס, אשר ניצב בפני תהליך הטרנספורמציה עם נחישות ואשר תומך ביעדי הצמיחה של החברה על פני כל הרצף הטיפולי ומסייע להוביל את המערכות שלנו לעבר העתיד בתחום הבר

יאות, ההופך ליותר ויותר דיגיטלי וכזה, המסוגל לחבר בין אנשים, נתונים וטכנולוגיה ללא מחסומים

".  

קומנדה הינה בעלת תואר ראשון בהנדסה כימית ובעלת ניסיון מקצועי של מעל ל-20 שנה בחברות מובילות בתחום הבריאות.