סיאול רובוטיקס מביאה את חבילת המוצרים שלה לישראל

יום ד', 14 ביולי 2021
 
סיאול רובוטיקס (Seoul Robotics), חברת הראייה התלת-ממדית הממוחשבת המשתמשת בבינה מלאכותית ולימוד מכונה כדי להניע את הניידות העתידית, הכריזה  על חתימת הסכם הפצה עם הייפר-טק מערכות מתקדמות (Hyper-Tech Advanced Systems), מרכז מקצועי לטכנולוגיות מעודכנות עבור פתרונות כגון מיקום, מיפוי, M2M, IoT, תקשורת אלחוטית, עיר חכמה ואבטחה ועוד, כדי לספק פתרונות מובילי תעשייה ברחבי ישראל.
 
שותפות זו תאפשר ללקוחותיה של הייפר-טק לרכוש ולפרוס מערכות מבוססות תלת ממד המתייחסות למגוון אתגרים עסקיים על ידי שימוש ב-SENSRTM, תוכנת התפיסה התלת-ממדית האגנסוטית לחיישנים.
 
חברות בשוק הישראלי מנצלות את ההתקדמות והצמיחה של מערכות תפיסה תלת-ממדית כדי ליצור מערכות יעילות ובטוחות יותר. באופן היסטורי הגישה למערכות אלו הייתה מוגבלת בגין חוסר יעילות וחוסר המשאבים הזמינים לבניית פתרונות משולבים מלאים וחסכוניים. סיאול רובוטיקה פותרת את הבעיה הזו כשהיא מציעה מגוון מוצרים שמתאימים ליישומים שונים - זיהוי נסיעה בנתיב שגוי, מעקב אחר אינטראקציות בין כלי רכב והולכי רגל, ועוד.
 
בנוסף, סיאול רובוטיקס מציעה מערכות 'חבר והפעל' מוכללות שמשלבות תוכנת תפיסה תלת ממדית ומעבדי LiDAR לכדי מוצר שלם, כך שקל יותר מתמיד להתקין פתרונות המבוססים על חיישני תלת-ממד.
 
"חבילת המוצרים שלנו מספקת לחברות פוטנציאל חסר תקדים לבנייה ופריסה של פתרונות תלת ממד עבור מגוון יישומים וצרכים, החל מבטיחות ואבטחה מוגברים, דרך מכוניות הנעות באופן אוטונומי, ועד מחסנים", אמר האנבין לי, מנכ"ל סיאול רובוטיקס. "השותפות שלנו עם הייפר-טק תאיץ את האימוץ של טכנולוגיות LiDAR וחיישני תלת-ממד בישראל, ותקל מתמיד על שילוב הפתרונות אלה בפעילות".
 
הייפר-טק תפעל ישירות מול לקוחות כדי לבנות ולפרוס פתרונות מבוססי חיישני תלת-ממד במגוון תעשיות, כולל ערים חכמות, קמעונאות ואבטחה. השותפים יוכלו להשתמש בפתרונות של סיאול רובוטיקה עבור מגוון יישומים, כולל ניטור תנועת לקוחות בתוך חנות, מעקב אחר תנועת כלי רכב והולכי רגל כדי להפוך את הדרכים ליעילות יותר, ויצירת מרחבים בטוחים במקומות כמו שדות תעופה.
 
"אין תחרות לאיכות המוצרים שסיאול רובוטיקה מביאה לשותפים שלנו. עם השימוש הגובר בחיישני תלת-ממד, הלקוחות שלנו דורשים תוכנת תפיסה תלת-ממדית מדויקת ואמינה", אמר מנחם שטרן, סגן נשיא לפתרונות M2M, IoT ותקשורת אלחוטית בהייפר-טק. "SENSR מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבנות ולפרוס פתרונות מותאמים ולעמוד בדרישה הגוברת לטכנולוגיה כדי להתמודד עם אתגרים מתמשכים כמו בטיחות ובקרת תנועה".
 
שותפות זו היא חלק ממאמצי הרחבת ההפצה העולמית של סיאול רובוטיקס. בחודש שעבר הודיעה סיאול רובוטיקה על שותפות עם Dymaxion להפצת SENSR ו-Discovery בשוק הדרום אמריקאי, כמו גם על הסכמי הפצה שנחתמו לאחרונה עם  Level Five Suppliesבאירופה ו-Macnica באסיה. למידע נוסף על סיאול רובוטיקס, או אם אתם מעוניינים להצטרף לצוות הגדל של החברה, בקרו בכתובת https://www.seoulrobotics.org.
 
אודות סיאול רובוטיקס
 
סיאול רובוטיקס Seoul Robotics  היא חברת ראיית מחשב תלת מימדית שבונה פלטפורמת דיוק שמשתמשת בבינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי להפעיל את העתיד של הניידות. סיאול רובוטיקס שהוקמה ב-2017 משתפת פעולה עם יצרני ציוד מקוריים, משלבי מערכות וגופים ממשלתיים ברחבי העולם כדי לגוון את השימוש בנתונים תלת מימדיים. החברה פיתחה תוכנה קניינית משלה, שתואמת כמעט לכל חיישני הלידאר והנתונים התלת מימדיים, כדי להגדיל את הדיוק והיעילות ולהבטיח את הבטיחות במגוון של ענפים ויישומים. לסיאול רובוטיקס יש משרדים בסיאול, עמק הסיליקון, מינכן ודטרויט והיא נתמכת על ידי מוסדות פיננסיים גלובליים מובילים. למידע נוסף, אתר http://www.seoulrobotics.org/.
 
אודות הייפר-טק מערכות מתקדמות בע"מ
 
הייפר-טק מהווה מוקד מקצועי מכובד עבור מבחר רחב של טכנולוגיות ופתרונות חדשניים למיקום ומיפוי, M2M/IoT, ערים חכמות, בטיחות ואבטחה, תקשורת אלחוטית ועוד. כבר יותר משלושים שנה הייפר-טק יוצרת שותפויות מוצלחות עם מובילי הטכנולוגיה העולמית כדי להציע ולתמוך במוצריהם ובפתרונותיהם בשוק הישראלי. להייפר-טק מומחיות מקצועית נרחבת בטכנולוגיית LiDAR, ובין היתר היא שותפה ותיקה של Velodyne Lidar בישראל.