שתפ סינגפור וישראל

יום ד', 30 באוקטובר 2019
מאת יואב סיידל, נספחות ישראל, סינגפור 
 
 
הנספחות הכלכלית בסינגפור מהווה שער הכניסה של חברות ישראליות לשוק הסינגפורי והאינדונזי, ופועלת לסייע לחברות ישראליות לפתוח ולהעמיק את פעילותן העסקית בשתי מדינות אלה. 
 
הזדמנות להציג (בחינם) בביתן הישראלי באחד מאירועי הפינטק והחדשנות הגדולים בעולם!
 
סינגפור היא המרכז הפיננסי השלישי בגודלו בעולם, ושוכנים בה מטות אזוריים (לאזור דרום מזרח אסיה ואף לאסיה כולה) של חברות רב לאומיות רבות בהן קבלת החלטות בתחום הטכנולוגיה לאזור כולו נעשית בסינגפור. השנה, אחד מאירועי הפינטק הגדולים בעולם, Fintech Festival, חבר לאירוע החדשנות הגדול בסינגפור, SWITCH, לאירוע ענק של טכנולוגיות למגזר הפיננסי וכן בתחומים נוספים. 
 
ST Engineering חתמה על הסכם שת"פ עם רשות החדשנות
 
בהמשך לעדכונים הקודמים שלנו על התרחבות הפעילות של חברות ST Engineering הסינגפורית בישראל, בימים אלה החברה חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם רשות החדשנות. במסגרת ההסכם רשות החדשנות תפעל לאתר חברות  ישראליות עם טכנולוגיות מתקדמות בתחום הרכבים האוטונומיים שיכולות לפתח יחד עם ST Engineering את האוטובוסים האוטונומיים שלהם. במסגרת ההסכם הרשות גם תיתן מימון לפרויקטים.
 
הצלחה למשלחת גיוס ההשקעות לסינגפור
 
באחרונה ביקרה בסינגפור משלחת של 10 חברות ישראליות שמגייסות השקעות:
 
הן זכו להציג בפני יותר מ-100 משקיעים סינגפוריים ב-3 אירועים נפרדים שהתקיימו במקומות שונים באי והתארחו לארוחת ערב בבית השגרירה יחד עם גורמים בכירים בתחום ההשקעות.