מערכת טכנולוגית לאימון יכולות ביצוע ירי

יום א', 18 ביוני 2017

       

·         המערכת מודדת ומכוונת את יכולות הריכוז והרוגע של היורה בעת הירי וזאת על ידי חיישן ייעודי שמודד את סיגנל ה-EEG הנפלט ממוח המתאמן.

·         כאשר היורה מגיע למצב האופטימאלי לביצוע ירי מדויק, המערכת משמיעה צליל המבשר כי היורה הגיע למצב ה-"Zone" וזו העת לסחוט את ההדק.

 

המערכת הטכנולוגית Excellent Brain - In The Zone נועדה לאמן את יכולות ביצוע הירי של אוחזי נשק בגופי ביטחון שונים ברחבי העולם וזאת על ידי מדידת וכיוון יכולות הריכוז והרוגע בעת הירי. המערכת מופעלת באמצעות סנסור/חיישן ייעודי אשר מודד את סיגנל ה- EEG הנפלט ממוח המתאמן ומתריע על המצב של "היורה". כאשר המטרה היא שהיורה יגיע למצב ה-"Zone", בו הוא מרוכז ורגוע או במילים אחרות למצב האופטימאלי לביצוע ירי מדויק.

המערכת כוללת חיווי וויזואלי על מסך המחשב בו, היורה למעשה רואה לנגד עיניו שתי כוונות, האחת מסמלת ומודדת את יכולות הריכוז שלו והשניה את יכולות הרוגע שלו, היורה משתמש בחיווי של הכוונות על מנת לקבל פידבק על מצבו. כאשר הכוונות מתאחדות לאחת, נשמע צליל המבשר ליורה כי הוא הגיע ל"Zone" וזו העת לסחוט את ההדק.

המוצר הייחודי Excellent Brain - In The Zone פותח על ידי חברת מוח מצוין בע"מ ומשווק בלעדית על ידי חברת טרהסייף, שהינה ספק מורשה של משרד הביטחון.

עופר א. לידסקי, מייסד חברת מוח מצוין ואחראי על פיתוח טכנולוגיית In the zone:

"חברת מוח מצוין מתרכזת בתחום הנוירופידבק בעולם הקשב והריכוז. באמצעות הקסדה, אנו מסייעים לאנשים בכלל וילדים בפרט, לאמן את יכולות הריכוז שלהם. אחרי עבודה אינטנסיבית בשדה החינוכי, הבנתי שאפקטיביות מגיעה לשיאה כאשר האדם רגוע ומרוכז וכי ניתן להרחיב את זה לתחומים נוספים הדורשים את אותן יכולות. לשם פיתוח תוכנת In the zone, ביצענו אדפטציה של טכנולוגיית הנוירופידבק לעולם הירי והספורט, זאת על מנת ליצור כלי חדשני לאימון יכולות ביצוע ירי אופטימליות".

חברת מוח מצוין בע"מ, הוקמה בשנת 2015 על ידי עופר א. לידסקי, מפתחת פלטפורמת אימוני נוירופידבק חדשנית ובעלות נמוכה עבור מטפלים, מדריכים ומשתמשים ביתיים. החזון של "מוח מצוין" הוא לפתח ולספק פתרונות אימון ממוקדים באמצעותBrain Computer Interface  ( (BCIוטכנולוגיות Neuro-Feedback המאפשרים ללקוחות ליישם תהליכים נפשיים חדשים ולשפר את חייהם.

לפרטים: sales@terrasafe.com

טלפון: 035744495