תפקידי צמרת

יום ג', 14 באוגוסט 2018

שמעון אלקבץ מונה למנכ"ל Accenture  ישראל

 

שמעון אלקבץ מונה למנכ"ל Accenture ישראל, המהווה חלק מחברת היעוץ והאינטגרציה הבינלאומית.

אלקבץ הצטרף ל-  Accenture  כדי להוביל את מגזר התעשייה, ולנהל את אחד מלקוחות הדגל של החברה, ברמה גלובלית. אלקבץ ימשיך בתפקידו כמוביל מגזר התעשייה לצד תפקידו כמנכ"ל הסניף הישראלי.

Accenture  העולמית השקיעה  למעלה מ- 40 מיליון דולר בשוק הישראלי, רכשה את חברת מגלן ב- 2016, הקימה מרכז פיתוח בתחום הסייבר סקיוריטי, השקיעה בסטארט-אפים ופיתחה מודלים לטיפוח סטארט-אפים, השקיעה בתחום הבנקאות הפתוחה ועוד - אומר אלקבץ.

"אני מתכוון להשקיע בפעילות המו"פ שלנו באמצעות    Accenture Labs   ו- Accenture Ventureולהרחיב אותה לתחומים נוספים, מלבד סייבר. כמו כן, אני מתכנן  להמשיך ולהצמיח את החברה להישגים חדשים ולהוביל את  התחום של ביצוע פרויקטים, בחזית הטכנולוגיה, בתחומים החמים ביותר, ביניהם:Digital Transformation, Sales Force, S4Hana, AI, Blockchain, RPA, Advance Analytics, Multi Speed IT  ועוד, תוך הסתמכות על הניסיון והידע הבינלאומי של החברה, עם שימת דגש על יצירת ערך עסקי גבוה ללקוח וצמצום הסיכונים."

אלקבץ התחיל את הקריירה שלו בסניף של Accentureבדרום אפריקה, שם עבד 7 שנים. עם חזרתו ארצה ביצע תפקידים שונים במספר חברות בתעשייה ובהן קונתהל,  שלימים נרכשה על ידי חברת נס.  בתפקידו האחרון שימש כסמנכ?ל מגזר התקשרות בנס. היה שותף בחברת הייעוץ שטראוס אסטרטגיה, שותף בקרן פרטית להשקעות בהייטק, ולפני 5 שנים שב ל- Accenture, הפעם לסניף הישראלי על מנת להוביל את המגזר התעשייתי.

 

 

אסנת בר נוי מונתה לשותפה ב- ERGO Consulting Group

אסנת, יועצת בכירה לאפקטיביות בתפעול ובשירות, מנהלת פרויקטים בכירה ומנהלת תיק לקוח, בעלת למעלה מ- 13 שנות ניסיון בייעוץ לארגונים עסקיים בכלל הסקטורים, מונתה לאחרונה לשותפה בחברת ERGO Consulting Group. בר נוי בוגרת הפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון בהתמחות של כלכלה וניהול (BSc) ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA).

בר נוי החלה את דרכה ב - ERGO Consulting Groupלפני למעלה מעשור וכיהנה בתפקידיה בחברה כמנהלת פרויקטים ובהמשך דרכה ניהלה את אחד הלקוחות הגדולים והוותיקים של החברה יחד עם ניהול של פרויקטים רבים ומגוונים בחברות אחרות.

בשנים האחרונות אסנת ניהלה פרויקטים רבים ומגוונים בנושאים של אבחון ארגוני ושיפור תהליכי עבודה וממשקים, הובלת מהלכים של טרנספורמציה דיגיטלית בארגונים, שיפור מערכי שירות ומערך אחורי, אבחון עסקי למערכות תפעוליות ועסקיות, הגדרת דרישות פונקציונליות וחוקים עסקיים למערכות תומכות, אפיון ויישום של ניהול באמצעות מדידה ובקרה ארגונית.