הבטחה כי עיריית תל אביב-יפו פועלת לקדם תחבורה חכמה

יום ה', 8 במרץ 2018

 

כחלק מתכנית העיר החכמה שמובילה עיריית תל אביב-יפו וכדי ליצור חיבור בין היכולות של חברות הסטארט-אפ לצרכים העירוניים המשתנים, קיימה עיריית תל אביב-יפו כנס ייחודי בשיתוף עם ECOMOTION– קהילת התחבורה החכמה של ישראל.

באירוע נפגשו לראשונה יזמים מעולם התחבורה החכמה עם עשרות נציגים בכירים בעיריית תל אביב-יפו שהעלו בפני היזמים את הצרכים והאתגרים בתחומי המידע התחבורתי, התחבורה החשמלית, התחבורה המשתפת והתחבורה האוטונומית. בכנס הודיעה עיריית תל אביב – יפו על כוונתה לפתוח בחודשים הקרובים Beta Siteלחדשנות אורבנית ועיר חכמה בקרית עתידים.

את הכנס פתחה מיטל להבי, סגנית ראש עיריית תל אביב-יפו ומחזיקת תיק התחבורה: "עולם התחבורה עובר מהפכה אדירה ואנחנו חלק ממנה. העולם צריך לצעוד לכיוון של וויתור על הרכב הפרטי ומעבר להתניידות כשירות. הפיתוחים והטכנולוגיות הן חלק ממארג פתרונות שיאפשר לנו לתת מענה לבעיות יומיומיות ולאתגר הצפיפות העירונית. עיבוי שיתוף הפעולה בין העירייה ליזמים ומפתחים מעמיד אותנו בחזית המהפכה התחבורתית ומקבע את החובה שלנו לנווט אותה נכון. שיתוף המידע, פיילוטים מוצלחים וחדשנות יסייעו לנו להמשיך ולשדרג את השירותים הניתנים לתושבים בעיר, ובפרט בתחום התחבורה התנועה והחנייה".

הערת העורך: אין מיסים על מילים והבטחות.