סופוס בחרה באופק טכנולוגיות להפצת שירותי ה- CSP שלה בישראל

יום ה', 27 במאי 2021
 
סופוס, מובילה גלובלית באבטחת סייבר של הדור הבא, מדווחת כי בחרה בחברת אופק טכנולוגיות (Ofek Cloud MSP Distribution) כמפיצה למוצריה. אופק מתמחה בהפצת שירותי ענן מתקדמים בטכנולוגיות MSP. 
 
במסגרת שיתוף הפעולה עם סופוס,  אופק טכנולוגיות תפיץ למשווקי סופוס בישראל את סל הפתרונות הרחב של סופוס, הכולל: פיירוולים, הגנת תחנות קצה ושרתים, מערכות  EDR, הצפנות, סינון מיילים מתקדם שירותי צייד איומים (SOC) ועוד, ההפצה תתבצע בתצורה חודשית, ולכל סביבה קיימת (ענן ציבורי\פרטי, היברידי או מקומי), זאת, בנוסף לייצוג והפצה של לקוחות נוספים בתחום. 
 
במסגרת הפעילות המשותפת, אופק טכנולוגיות תספק למשווקים בישראל את הפלטפורמה המשתלמת ביותר למכירת פתרונות הסייבר המתקדמים של סופוס בענן, לרבות מעטפת ניהול רחבה הכוללת יכולות חיוב, ניהול ותמיכה. 
 
לדברי רהב רוזנטל (בתמונה)  מנכ"ל אופק טכנולוגיות "באנו לשנות את שוק ההפצה בישראל, בעיקר בתחום הגנה על המידע באמצעות מודל חודשי גמיש, המעניק ללקוחות הישראליים זמינות, סקלביליות והתאמה אישית. השילוב של מוצרי סופוס בפלטפורמות, המוצרים ומערכות האוטומציה הקיימות היום באופק טכנולוגיות, ישנה את חוקי המשחק בשוק המקומי ויעניק אקו-סיסטם שלם בפתרון מקצה לקצה לארגונים ולשותפים". 
 
לדברי דורון כחילה (בתמונה), מנהל פעילות סופוס בישראל, "אנו עדים היום לכך שהיערכות ארגונית מקדימה, על ידי רכישת הכלים והשירותים הנכונים, יכולה למנוע נזק גדול לארגונים במקרה של תקיפת סייבר שעלולה להביא לידי השבתת הארגון. הבחירה באופק קלאוד כמפיץ MSP, תאפשר למשווקים להגן על ארגונים רבים, בצורה פרואקטיבית, בעלות חודשית, ובכך תאפשר גם לעסקים קטנים ובינוניים להתגונן מפני תקיפות מורכבות ואיומים לא ידועים, תוך קבלת שירות מומחה מחברה מובילה בתחום" 
 
לאחרונה פרסמה סופוס סקר לפיו, במהלך 12 החודשים האחרונים, חוו 49% מהארגונים בישראל מתקפת כופר. לדברי רוזנטל "שם המשחק הוא נגישות. כאשר מדווח כי עלות התאוששות ממוצעת מפגיעת תוכנות כופר מגיעה בישראל ל-569,729 דולר, אי אפשר להישאר אדיש למספרים. לכן היכולת של ארגונים מכל הגדלים והתעשיות לקבל מעטפת הגנה מתאימה למידותיהם ולצרכיהם, היא אינהרנטית למלחמה היום יומית מול התוקפים ויכולה לשנות את הקלפים.
 
"יתרה מכך, היכולת של ארגונים, לקבל בקלות ובמהירות את הגרסאות המעודכנות ביותר, תעניק להם פתרון מושלם של מעטפת הגנה טובה ואיכותית ללא התחייבות וללא הוצאות תפעול, אחזקה ושדרוג. ביחד עם סופוס נוכל לפצח את הנוסחה הטובה ביותר לתת לארגונים בישראל מכל הגדלים את הפתרון שהם רוצים בצורה שהם צריכים". 
 
אודות סופוס
סופוס,  מגינה על יותר מ-400,000 ארגונים בכל הגדלים, ביותר מ-150 מדינות, מפני איומי הסייבר המתקדמים ביותר. בתגבור SophosLabs – צוות גלובלי של מודיעין איומים ומדעי נתונים – פתרונות הענן של סופוס, המחוזקים ב-AI, מגנים על נקודות קצה (מחשבים ניידים, שרתים ומכשירים ניידים) ורשתות, מפני טכניקות מתפתחות של התקפות סייבר, כולל תוכנות כופר, קוד זדוני, כלי פריצה, חילוץ נתונים, פריצות active-adversary, פישינג, ועוד. Sophos Central, פלטפורמת ניהול מבוססת ענן, משלבת את המערך המלא של מוצרי הדור הבא של סופוס, כולל פתרון הקצה Intercept X ופיירוול הדור הבא XG, על גבי מערכת "אבטחה מסונכרנת" הנגישה באמצעות מערך של ממשקי API. סופוס מקדמת את המעבר לאבטחת הסייבר של הדור הבא, באמצעות מינוף יכולות מתקדמות בענן, לימוד מכונה, API, אוטומציה, תגובה לאיומים מנוהלת ועוד. זאת, במטרה לספק הגנה ברמת אנטרפרייז לארגון בכל גודל. סופוס מוכרת את המוצרים והשירותים שלה באופן בלעדי דרך ערוץ גלובלי של יותר מ-47,000 שותפים וספקי שירותים מנוהלים. הטכנולוגיות המסחריות החדשניות של סופוס זמינות לצרכנים גם דרך Sophos Home. החברה פועלת מאוקספורד, בריטניה ונסחרת בבורסת לונדון תחת הסימול SOPH. מידע נוסף זמין ב-www.Sophos.com/