התקדמות באינטרנט מהיר

יום ב', 25 במאי 2020

 

נוכח המחדל החמור של משרד התקשורת בקידום העברות מהירות ונפחים גדולים של מידע ונתונים באמצעות סיבים אופטיים, שנחשף במלוא חומרתו בימי משבר הקורונה כאשר מערכת האירנט כשלה לעתים קרובות - כל ידיעה על התרחבות בתחום זה ראויה לציון.

אמיר לוי המנכ"ל החדש יחסית של חברת UNLIMITED  מסר כי שתי ספקיות נוספות יציעו את האינטרנט המהיר של UNLIMITED.

חברת תשתיות האינטרנט בסיבים אופטיים IBC הודיעה כי 019 מובייל וקבוצת רימון יחלו למכור חבילות תקשורת על גבי התשתיות המתקדמות שלה. כיום החברה פועלת עם מספר ספקיות בינוניות בלבד.

חברת תשתיות האינטרנט בסיבים אופטיים IBC , מפעילת המותג UNLIMITED, הודיעה על התקשרות עם שתי ספקיות אינטרנט נוספות. החברות החדשות שיתחילו למכור חבילות תקשורת על גבי התשתיות המתקדמות של UNLIMITED הן 019 מובייל וקבוצת רימון. 

כיום פועלת UNLIMITED עם הספקיות סלקום, הלו 015 , אקספון 018 ועמית נט.

נמסר כי החברה נמצאת בימים אלה בתנופה של פריסת תשתיות חדשות ופיתוח רשת הסיבים האופטיים שלה בעשרות ערים ברחבי ישראל, זאת לאחר שלאחרונה השלימה החברה גיוס מימון של 400 מיליון שקל על מנת לתמוך במהלכי ההתרחבות.

 

019 מובייל פועלת זה מספר שנים בתחום הסלולר, חבילות גלישה בחו"ל, שיחות לחו"ל, שירותים לעסקים, אינטרנט ביתי ומעניקה שירות למאות אלפי ישראלים ברחבי הארץ. החברה הוכיחה צמיחה עקבית לאורך השנים.

קבוצת אינטרנט רימון, חלוצת סינון התכנים באינטרנט, מעניקה היום שירות ליותר מחצי מיליון משתמשים מידי יום, בישראל ובעולם. לרימון סינון תכנים ייחודי המבוסס על טכנולוגיית בינה מלאכותית והוא מוגן בפטנט.