הסכם אסטרטגי בין החברות פרודוור ואוטומציה החדשה לטרנספורמציה דיגיטלית

יום א', 15 בספטמבר 2019

החברות פרודוור ((Prodwareואוטומציה החדשה (לשעבר החברה לאוטומציה), המתמחה באספקת מערכות טכנולוגיות למגזר המוניציפלי, חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי להאצת אימוץ טכנולוגיות הענן של מיקרוסופט (Azureו-Microsoft Dynamics) ברשויות המקומיות בישראל. ההסכם יסייע לרשויות המקומיות ולתאגידים העירוניים (עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות, תאגידי מים וחברות עירוניות) לקדם טרנספורמציה דיגיטלית של שירות לאזרח, כולל יישום מוקדי שירות מתקדמים שיאפשרו לתושבים לקבל סיוע ומידע מכתובת אחת במגוון רחב של ערוצים.

בנוסף לכך, באמצעות השימוש בפלטפורמות הענן המתקדמות, יוכלו הרשויות המקומיות לנהל, לשמור, לשתף ולערוך באופן מרכזי את הנתונים שלהן, להאיץ שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כגון בינה מלאכותית ו"האינטרנט של הדברים" (IoT) ולאמץ פתרונות מוניציפליים חדשניים שפותחו על ידי סטארטאפים. הדבר יביא לקידום תהליכי עיר חכמה ודיגיטציה של השירות המוניציפלי.

השימוש בפלטפורמות הענן גם יאפשר לרשויות המקומיות לפתח ולהציע לתושבים שירותים חדשים הרבה יותר מהר מבעבר. כמו כן יוכלו המחלקות השונות ברשויות המקומיות לשתף נתונים בקלות רבה יותר, דבר שישפר במידה ניכרת את רמת השירות לאזרח, יצמצם את הביורוקרטיה, ויאפשר לו לקבל את מירב האינפורמציה מכתובת אחת.

ששי שילה, מנכ"ל אוטומציה החדשה ציין כי "שיתוף הפעולה עם חברת פרודוור הוא נדבך בחזון החברה, להעמיד  לרשויות המקומיות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומבטיח מוצרים וכלים חדשניים  לניהול ולהנגשת כלל  האינטראקציות של הרשויות המקומיות עם תושביהן בעידן הדיגיטליבצורה טובה יותר. המערכת המשודרגת לענן, המבוססת על פתרונות ה-CRM,שעובדת בהצלחה בעיריות ותאגידים רבים, נותנת פתרון מלא לכל רשות מקומית בכל סדר גודל".  

 

אודות אוטומציה החדשה

 

אוטומציה החדשה (לשעבר החברה לאוטומציה) נוסדה ב-1967 והינה חברת  ה-ITהוותיקה בפיתוח ויישום מערכות מידע בטכנולוגיות מתקדמות ומתן שירותי מחשוב למגזר המוניציפאלי ולגופים מטעמו. אוטומציה החדשה הינה חלק מקבוצת One1(בבעלות מלאה). פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה www.ladpc.co.il.

אודות פרודוור ישראל

פרודוור ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצתProdware העולמית, שהוקמה ב-1989 ע"י איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז ומפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונותIT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. www.prodware.co.il

לפרטים נוספים: דודו כנען, Kanaan PR, טל' 054-4255307, דוא"ל david@kanaanpr.com