הסטרימינג כובש את עולם המשחקים

יום ו', 15 במרץ 2019

עולם משחקי מחשב הסוער עובר יותר ויותר לתחום הסטרימינג.

הזרמת מדיה (באנגליתStreaming media), המכונה גם "סטרימינג", היא טכנולוגיית אינטרנט להעברת מדיה דיגיטלית למשתמש קצה על ידי ספק תוכן, באופן מתמשך ורציף. התוכן מועבר באופן שוטף מהרגע בו החל המשתמש לצרוך אותו. המונח מתייחס בדרך כלל להעברת תוכן של רשתות טלקומוניקציה ותוכן מתמשך כגון שידורי רדיו או וידאו.

שידור מידע בסטרימינג מאפשר האזנה או צפייה בקובץ בטרם התקבל כל המידע המרכיב אותו, שכן המדיה "מוזרמת" בחלקים עוקבים קטנים (למשל פריימים בודדים כל פעם, במקרה של וידאו). הטכנולוגיה מביאה לחסכון בכמות התעבורה שעוברת ברשת אל מול איכות הווידאו המוצג, ומאפשרת שידורים חיים באינטרנט או צפייה מקוונת בסרטים.

זרימת משחקים מציעה חלופה מפתה לקניית משחקים פיזיים או דיגיטליים. בעוד העלות של מנוי לשירות היא זולה יותר מקנייה ההזרמה מאפשרת זמינות וגמישות רבה ומהירה בין משחקים.
 
שחקנים "מכורים" טוענים עתה כי הזרמת שירותי משחק כמו OnLive זו האפשרות המושלמת.
 
לדוגמא:
 
PLAYSTATION עכשיו
 
לסוני יש כמה משחקים טובים ביותר אבל היית צריך להיות הבעלים של אחת הקונסולות של החברה כדי לשחק אותם. עם PlayStation Now, באפשרותך להפעיל מגוון רחב של משחקי פלייסטיישן בלעדיים מהמחשב או מ- PlayStation 4.
 
ב-PC, כל מה שאתה צריך הוא בקר DualShock 4 עם או כבל מיני USB אלחוטי  כמו גם חשבון ה- PlayStation Network ובאינטרנט הורדה במהירות 5 מגה ביט לשנייה. משתמשי פלייסטיישן 4 זקוקים לאותה מהירות אינטרנט על קונסולת המשחקים שלהם. 
 
מנוי ל- PlayStation Now כולל גישה מלאה לתמיכה מרובת משתתפים. 
 
Xbox Game Pass: היכולת לשחק משחקים ולשחק אותם ישירות על המערכת שלך. יותר מ -250 פלייסטיישן 4 משחקים זכאים להורדה ותמיכה DLC ותכונות אחרות היית מקבל בגירסאות דיגיטליות סטנדרטיות. סביר להניח שלעולם לא תצטרך להוריד אותם, אבל עושה זאת באינטרנט שלך הולך להבטיח שאתה עדיין יכול ליהנות המועדפים שלך.
 
ל"פלייסטיישן עכשיו" משחקים חדשים מתווספים מדי חודש ויש יותר מ-600 כותרים. פלייסטיישן עכשיו עולה 20 דולר למנוי של חודש אחד או 45 דולר למנוי בן שלושה חודשים.
 
GEFORCE עכשיו
 
GeForce עכשיו -  אתה צריך לקנות את המשחקים שאתה רוצה לשחק דרך חנות דיגיטלית, כגון Steam, Uplay, או Blizzard's Battle.net. לאחר שתתקין את האפליקציה תוכל להשתמש במכשיר שלך בתאימות למגוון עצום של משחקים.
 
GeForce עכשיו נמצא כעת בבדיקת ביתא והוא ללא תשלום למשתמשים במהלך תקופת הניסיון. אתה יכול להירשם  באתר הרשמי.
 
JUMP - המכונה גם  'Netflix For Games'  
 
שירות נוסף של  הזרמת שירותים/משחקים תופס תאוצה.
 
בין אם אתה משחק ב- Windows PC, ב- Linux PC או ב- Mac, תוכל להפעיל את ספריית המשחקים של השירות.