תחרות האוניברסיטאות השנתית של Accenture

יום ה', 7 בנובמבר 2019
 
 
Accenture ישראל, שלוחה של חברת ייעוץ טכנולוגי מכריזה  על פתיחת ההרשמה לתחרות הקייסים הארצית, המתקיימת זו השנה הרביעית ברציפות. תחרות בה צוותים נבחרים ממוסדות הלימוד המובילים בארץ, מתכננים יחד פתרון לבעיה עסקית (Case Study), אותה Accenture פתרה בעבר עבור לקוח. את דרכי הפעולה והפתרון יציגו הצוותים שיבחרו בפני הנהלת Accenture, כאשר הצוות בעל הפתרון האיכותי וצורת ההצגה המשכנעת ביותר יוכרז כמנצח.
 
ההרשמה לתחרות מתבצעת דרך האתר (לינק להרשמה). ההרשמה פתוחה החל מ – 3.11 ועד ל – 1.12. תחילה יבחרו סטודנטים יחידים מתוך סך הנרשמים ולאחר מכן יחולקו לצוותים לפי שיוך אוניברסיטאי. על הצוותים להגיש את הפתרונות לבעיה שניתנה להם לא יאוחר מתאריך 17.12. כפי שהיה בשנים הקודמות, מתוך מאות התלמידים המגישים מועמדות, רק 30 סטודנטים מכלל האוניברסיטאות בארץ יזכו לעלות לשלב הגמר, האחרון והמכריע בו הם יציגו פתרון יצירתי ומעמיק לצוות המומחים של Accenture במשרדי החברה. 
 
לכל אורך הדרך ילוו וידריכו את הסטודנטים יועצי Accenture אשר גם יחשפו את התלמידים באופן ממשי לעולם הייעוץ העסקי והטכנולוגי. הצוותים המשתתפים יתמודדו על ההזדמנות לייצג את האוניברסיטה שלהם בתחרות ארצית וכל אחד מחברי הצוות המנצח יזכה באייפד. כאשר הצוות המנצח יזכה בחוויה לימודית מעשית בתעשייה עם מומחים מחברת הייעוץ. בנוסף, מחלקת משאבי האנוש של החברה תיקח חלק באירוע ותאתר מועמדים פוטנציאלים לעבודה. 
 
בחברה מציינים ש-Accenture משקיעה 1.7 מיליארד דולר במחקר, פיתוח והדרכה של עובדיה. 92 חברות מתוך Fortune 100 הן לקוחות Accenture, לחברה מעל ל- 6000 לקוחות ביותר מ-120 מדינות. מחזור מכירות החברה בשנת 2019 עמד על כ- 44 מיליארד דולר.