תפקיד צמרת

יום ג', 21 בנובמבר 2017
פאול יגר מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow,
 
פאול יגר מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow  הפעילה   בתחום של אוטומציה חכמה של תהליכי עבודה בענן. יגר יצטרף לצוות המכירות של החברה בישראל ויטפל בלקוחות קיימים, במגזרים השונים, עם התמקדות בחברות האנטרפרייז. 
 
ב- 10 השנים האחרונות עבד יגר בחברת HPE בתפקידי מכירות בכירים של פתרונות התוכנה השונים, לרבות ניהול טריטוריה. קודם לכן ביצע תפקידי מכירות בינלאומיים בשני סטארט-אפים, ולפני זה שימש כמנהל מכירות באמדוקס.
 
ליגר תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון  ו- MBA במינהל עסקים ממכללת Heriot-Watt.
 

ג'ולי שפיקי מונתה לChief Marketing Officer    ב-Safe-T

 

Safe-T®, מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת,מודיעה על מינויה של ג'ולי שפיקי לChief Marketing Officer -. במסגרת תפקידה תהיה אחראית שפיקי על מיתוג החברה, שיווק מוצר, שיווק דיגטלי ותוכן, בניית מערכת יצירת לידים, יחסי ציבור וקשרי אנליסטים של החברה הגלובלית. 

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתפקידי ניהול שיווק בכירים תבנה שפיקי צוות שיווק מוביל שיהיה אמון על בניית מותג חזק, אסטרטגיות יציאה לשווקים קיימים וחדשים ובניית מודלים ותוכנית שיווק מונחית תוצאות.

בתפקידיה הקודמים שימשה ג'ולי שפיקי כסמנכלי"ת שיווק בתופין, מובילה עולמית בניהול תשתיות אבטחת מידע ורשתות,במשך 4 שנים, כAVP-יחסי ציבור גלובלי בקומברס, ומנהלת שיווק בפאורדסיין בזמן ההנפקה בנאסד"ק.

ג'ולי שפיקי הינה בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת קולגייט בניו יורק ותואר שני במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב.