סוני מקימה קרן סעד עולמית

יום ש', 4 באפריל 2020
 
סוני מקימה קרן סעד עולמית בתקציב של 100 מיליון דולר עבור נפגעי הקורונה/
 
תאגיד סוני הכריז  על ייסודה של "קרן הסעד העולמית של סוני לנפגעי COVID-19". הקרן, שתקציבה 100 מיליון דולר, תתמוך בנפגעים של וירוס הקורונה ברחבי העולם.
 
דרך קרן זו תספק סוני תמיכה בשלושה תחומים: סיוע לצוותים העומדים בחזית המאבק בקורונה, תמיכה בילדים ובמוריהם הנאלצים כעת לעבוד מרחוק ותמיכה בחברי קהילת היוצרים של תעשיית הבידור, שהושפעה עמוקות לרעה מהתפשטותו של הווירוס.
 
עבור תמיכה רפואית יוקצו 10 מיליון דולר מכספי קרן הסעד לקרן הסולידריות (COVID-19 Solidarity Response Fund) המופעלת על ידי האו"ם, קרן הפילנתרופיה השוויצרית, רופאים ללא גבולות (MSF), קרן הילדים של האו"ם (יוניסף) והנציב העליון לענייני פליטים של האו"ם.
 
קרן הסולידריות מסייעת לעובדי תחום הרפואה הנמצאים בחזית פעולות התגובה לווירוס. סוני אף תעבוד עם שותפים חיצוניים כדי למצוא דרכים בהם יכולה החברה לתמוך בפעילויות המונעות התפשטות נוספת של וירוס ה-COVID-19 והתורמות לטיפול בו.
 
הוגש כי בתחום החינוך, בו נאלצים כעת ילדים להפסיד אפשרויות והזדמנויות כתוצאה מסגירת בתי ספר, תמצא סוני דרכים למנף את הטכנולוגיות שלה לתמיכה בפעילויות חינוכיות ותשתף פעולה עם מחנכים המיישמים כלים אלו בעבודתם.
 
בנוסף, מבחינת קהילת יוצרי המוזיקה, התמונות, המשחקים והאנימציה - סוני וחברות הבת שלה העוסקות בתחומים אלה ימצאו דרכים לתמוך ביוצרים צעירים, אמנים ועובדי מקצועות התמיכה של התעשייה. כל אלו ניזוקו מביטול או דחיית אירועים והופעות ומהשבתת חברות ההפקה לטלוויזיה ולקולנוע.