סיסנת מקבוצת אמנת רוכשת את חברת קונקור

יום ג', 23 בינואר 2018

 

סיסנת תוכנה בע"מ מקבוצת  אמנת ניהול ומערכות בע"מ, באמצעות תדיעד, רוכשת את חברת קונקור מערכות בע"מ. הרכישה תאפשר לתדיעד להרחיב את פעילותה בתחום ניהול מרכזי פיתוח (Nearshore) בצפון הארץ ללקוחות חדשים. לקונקור, הממוקמת בקיבוץ סער בצפון הארץ, סמוך לתדיעד, מרכזי פיתוח ייעודים לחברות בינלאומיות, הצפויים להצטרף למרכזי הפיתוח הקיימים של שותפות תדיעד ולהרחיב את היצע השירותים ללקוחות.

קונקור עוסקת בפיתוח תוכנות מורכבות בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח, ומספקת שירותי פיתוח בתחום מערכות משובצות מחשב לתעשיות המוליכים למחיצה ולמערכות רפואיות. בנוסף, החברה מעניקה שירותי גיוס והשמה של צוותים טכניים  (מהנדסים, אנשי תוכנה ובודקי QA) לחברות בתחום ההיי-טק.

סיסנת הינה בית תוכנה המתמחה בפיתוח מערכות ארגוניות, ניהול תשתיות מרכזי פיתוח, יישום ואינטגרציה של מערכות ERPומערכות מחשוב בטכנולוגיות מתקדמות. סיסנת הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה בתחום הבדיקות למערכות ביטחוניות משובצות חומרה ותוכנה, וכן משמשת, מזה 7 שנים, כאחת ממספר חברות המספקות שירותי מחשוב למשרדי הממשלה.

להערכת קבוצת אמנת, הרכישה של חברת קונקור תחזק את שירותי ה-ITשמציעה תדיעד ללקוחות בישראל ובחו"ל, תחזק את יכולת התחרות מול גורמים מהארץ ומישראל, תאפשר את הרחבת מרכז הפיתוח של הקבוצה בצפון הארץ ותוכל לתמוך במתן שירותים לתאגידים גדולים נוספים בתחום המחשוב והתוכנה.