אוניברסיטת תל אביב משיקה צטבוט

יום ד', 22 בפברואר 2017
אוניברסיטת תל אביב משיקה צ'טבוט לבדיקת סיכויי הקבלה לתואר הראשון
 
אוניברסיטת תל אביב השיקה  צ'טבוט (chatbot) חדשני וייחודי לבדיקת סיכויי הקבלה לאוניברסיטה.
הצ'טבוט, שנבנה באמצעות חברת הסטארטאפ הישראלית Chaterr, מאפשר למאות אלפי המתעניינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב לבדוק בשיחת מסנג'ר מהירה את האפשרות שלהם להתקבל לתכניות הלימודים שמעניינות אותם, וליצור קשר עם נציג לקבלת מידע נוסף.
 
דף חישוב סיכויי הקבלה הינו הדף הכי נצפה באתר של אוניברסיטת תל אביב -  בתשע"ו נכנסו לדף זה כ-400 אלף מבקרים (Unique Pageviews) באמצעות סמארטפון או מחשב נייח.
 
הצ'טבוט החדש נותן למועמדים ללימודים, שרובם צעירים בגילאי העשרים פלוס, ערוץ נוסף, מהיר ונוח לבחינת האפשרות שלהם ללמוד באוניברסיטת תל אביב, ומציג תשובה נגישה לשאלת השאלות: לאילו תכניות לימוד באפשרותי להתקבל עם הציונים שברשותי?
 
אהוד אור, סמנכ"ל לתכנון אסטרטגי ולשיווק: "כאוניברסיטה מובילה ברמה האקדמית ובחדשנות המחקרית, חשוב לנו להמשיך ולהוביל גם בחדשנות בערוצי התקשורת עם המועמדים ללימודים. אותם צעירים שמתלבטים היום מה ללמוד באוניברסיטת תל אביב יהיו עוד כמה שנים בחזית המחקר, הטכנולוגיה, התרבות והעסקים בארץ ובעולם. חשוב לנו להיות נגישים אליהם, כבר בשלב הראשוני של הבחירה במוסד ובתכנית הלימודים, גם בערוצים הדיגיטליים וגם בקשר אנושי עם נציגים ועם יועצים".