טרהסייף לגיבוי ואבטחת מידע הציגה חידושים בכנס רב משתתפים

יום ה', 30 בנובמבר 2017

 

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

 

בכנס רב משתתפים  הציג  המייסד ומנכ"ל חברת טרהסייף, עופר לידסקי, חידושים אחרונים בפעילות החברה.

לידסקי ציין כי "טרהסייף מובילה בתחום אבטחת המידע וגיבוי מידע לעסקים משנת 2005. כל יום אנו משחזרים מידע בתקריות שונות של אובדן מידע. כמוכן אנו מתמחים בתפירת פתרונות גיבוי מידע מקצועיים לעסקים בישראל ומחוצה לה.

אנו מגבים אלפי מחשבים שונים ומערכות מסוגים שונים".

לאחר דברי הפתיחה הוקדש הכנס להצגת כמה חידושים מבית טרהסייף העונים לאתגרי התקופה.

הכנס נפתח בהרצאה מרתקת מפי סנ"צ (מיל.) דן פישר  שניתח את הסיכונים הרבים המאיימים על עסקים (כמו גם פרטיים) בימים אלה.

בין אלה: מתקפות הסייבר לסוגיהן, שיטות חדירה למאגרי מידע וכספים, גניבת זהויות, החדרת וירוסים מזיקים, תוכנות דרישת כופר,  פשעים על בסיס מידע מרחפנים, הסכנה ברובוטים, איומי מציאות מדומה  ורבודה ועוד.

הדרכת סייבר לארגונים

בהמשך לדבריו של סנ"צ (מיל) דן פישר, הציג לידסקי את שירות "הדרכת סייבר לארגונים". הסדנה מביאה מידע בכל תחומי סיכוני הסייבר, הווירוסים לסוגיהם, אמצעי התגוננות, ניהול סיסמאות, הדרכה לטיפול בתקריות, סיפורי האקרים ועוד.

חברת טרהסייף מעניקה לכל משתתף בסדנה הזו את "המדריך להתגוננות מווירוס הכופר" מאת עופר א. לידסקי.

לפרטים והזמנות ניתן לפנות: sales@terrasafe.com

בנק DNA

תחום חדשני נוסף המוסיף ערך חשוב לשירותי הגיבוי ואבטחת המידע של טרהסייף, הוא הפעלת בנק לאחסון DNA  אנושי. הלקוח מקבל ערכה לאיסוף DNAבעזרת דגימה וחברת טרהסייף דואגת להפקת הניתוח והאחסון המאובטח של ה-DNA. בין היתר, המידע הגנטי חשוב ויעיל ביותר לבחינת רמות הסיכון למחלות תורשתיות, מאפיינים התנהגותיים ומקורות משפחתיים.

צוות בנק ה-DNAכולל את עופר לידסקי, סנ"צ דן פישר, ד"ר זאב ניצן מאסף הרופא וד"ר טל סינס מהמחלקה לגנטיקה מולקולרית של מכון וייצמן.

עוד תחום חדשני שעליו הוכרז בכנס חברת טרהסייף, והוא בעל חשיבות רבה לשיפורי למידה וחשיבה, הוא ערכת מוח מצוין לבית ולקליניקה. המנכ"ל, עופר לידסקי, ציין כי ערכת מוח מצוין פותחה במיוחד כדי לאפשר להתאמן בסביבה נוחה וידידותית. המערכת מספקת למתאמן פידבק המשפר, בין היתר, את יכולת הלמידה, הקשב והריכוז.

לפרטים נוספים ניתן להתקשר: 077-5274512

הרחבת סל הפתרונות

סל החידושים האמור משלים את  סל הפתרונות  המיושמים על ידי  החברה באלפי חברות, פרטיים   וארגונים בישראל. בין אלה :

גיבוי למידע

כיום כמעט כל המידע הפרטי והעסקי שלנו נשמר בצורה דיגיטלית על גבי מחשבים שונים".

הדובר הדגיש כי יש צורך אמיתי לבצע גיבוי למחשבים הקיימים בבית העסק או בבית. כל מי שחווה אובדן מידע מסוג כלשהו יודע כי תמיד כדאי לגבות את המחשב ולדאוג כי המידע מגובה,  מפני שאובדן מידע כרוך, בדרך כלל, בעלויות גבוהות ועוגמת נפש קשה.

גיבוי למחשב בסביבה העסקית

בעסקים התמונה היא שונה ולעתים קרובות קריטית יותר, מכיוון יש צורך לבצע גיבוי למחשב באופן יומי, על בסיס קבוע, על מנת לא לאבד מידע חשוב. כמו-כן, בעסק יש צורך לדאוג שהמידע העסקי החשוב שמתעדכן כל הזמן, יהיה מגובה לאתר נוסף. כל זאת על מנת לוודא כי תהיה המשכיות עסקית למרות אסונות שונים העלולים לקרות.

גיבוי מאובטח ומוצפן

הגיבוי של טרהסייף הינו מהמאובטחים ביותר. כל המידע המגובה מוצפן באלגוריתם חזק וללקוחות האופציה לשמור את מפתח ההצפנה אצלם בלבד כאשר לטרהסייף לא תהיה גישה אליו. טרהסייף פועלת בתקן ISO 9001תקן אבטחת איכות ועמידה בנהלים מחמירים. דבר המאפשר עמידה ברוב תקני אבטחת מידע. בכל שינוי קונפיגורציה ו/או שחזור מידע נשלח מייל אוטומטי לכל המכותבים כחלק ממערך בקרת הגיבוי.

יצוין כי, הגיבוי נעשה בלי להפריע לפעילות השוטפת של העסק

אין צורך בהעסקת איש מחשוב, מושג חסכון בעלוית ניהול ותחזוקה.

שחזור מידע

בנוסף טרהסייף מטפלת בהרבה מקרים של וירוס הכופר ומצילה מידע יקר ומאפשרת לעסק לחזור לשגרה במהרה.

תמיכה טכנית 24/7

התמיכה הטכנית בטרהסייף היא 24/7 ונעשית על ידי מומחי גיבוי המסוגלים להשתלט מרחוק ולחזור לפעילות תוך מניעת נזק לעסק, הנכס היקר ביותר הוא המידע העסקי והאישי.

בסיכום דבריו ציין עופר לידסקי כי צוות הטכנאים של טרהסייף משתמש בתוכנה ייעודית הפועלת באופן אוטומטי וללא תלות בגורם אנושי על בסיס יומי. כל יום הלקוח מקבל מייל שהגיבוי היה תקין ובמקרה של כשל ישנה התראה על ידי המערכת, צוות הטכנאים מטפל בבעיה באופן מידי.