לנובו חושפת את הדור הבא של ניידי ThinkPad

יום ד', 4 בספטמבר 2019

 

לקראת ארוע IFA 2019, מכריזה לנובו על שורה חדשה של ניידי ThinkPadהמספקים פרודוקטיביות, קישוריות ואבטחה חכמים יותר לכוח העבודמה העתידי. עם ה-X1 Carbonהמעודכן, שפועל עם העוצמה של מעבדי ה-Core  מהדור העשירי של אינטל, לנובו מציעה את הפלטפורמה העסקית הראשונה שלה עבור Project Athena, המאפשרת חיי סוללה ליום עבודה מלא וקישוריות WiFi 6.

ליין הניידים העסקיים המעודכן כולל גם עדכון דור עשירי של מעבדי ה-Core  של אינטל לדגמי ThinkPad X1 Yoga, ThinkPad X390ו-ThinkPad X490. כן הוכרזו מחשבי ThinkPad L13ו-L13 Yogaעבור מי שמחפשים את המאפיינים של ThinkPadבחבילה נוחה, שמציעה לדבריה ערך גבוה.

בנובל אומרים כי המחשבים החדשים הללו, עונים על צרכי כוח עבודה של הדור חדש ולמרחבי העבודה הדינמיים שלהם. עובדי הדור החדש מחפשים מכשירים אינטואיטיביים, מאובטחים ומהירים יותר, עם ביצועים גבוהים המאפשרים לשפר את יום העבודה - ו-ThinkPadנמצא כאן כדי לעזור להם להשיג את המטרות הכי חשובות שלהם. מחשבי ה-ThinkPad  גם מציעים אבטחה ברמה מובילה..

"בעולם הטכנולוגי של ימינו, האבטחה נמצאת בעדיפות העליונה, והתייחסנו לצורך זה בהוספת תכונות ThinkShield  חדשניות למחשבים שלנו.

מצלמת הרשת באיכות HD, בשילוב עם מצלמת IRוהמכסה הפיזי ThinkShutter, מגינים על המשתמשים.

"למדנו את התובנות של המשתמשים שלנו והבנו ששוק העבודה של הדור הבא מצפה לשיטות עבודה גמישות הרבה יותר. זה כולל את הצורך לעבוד מכל מקום, בכל עת, כשהכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותם מהירים, מאובטחים, אינטואיטיביים וניידים", אמר ג'רי פרדייס, סגן נשיא, מנהל פורטפוליו מוצרים עסקיים, קבוצת ההתקנים החכמים, לנובו. "משפחת ניידי ה-ThinkPadשלנו, שאין לה מקבילה, מעניקה למקצוענים בשוק העסקי פרודוקטיביות חכמה יותר, אבטחה וקישוריות עם אפשרויות בחירה גדולות יותר בהיבט של בחירת המכשיר שנכון עבורם".

זמינות ומחירים ימסרו בהמשך

לתמונות ומפרטים -https://news.lenovo.com/press-kits/tech-life-2019/