לנובו חושפת את ThinkPad X1 Fold, המחשב המתקפל

יום ד', 8 בינואר 2020

מתחממת המלחמה על "המתקפלים"

לנובו חשפה את המחשב המתקפל המהפכני שלה. ThinkPad X1 Fold/

החברה טוענת כי זהו  המחשב האישי הראשון באמת שמתפקד עם תצוגת OLEDמתקפלת. 

ה-X1 Fold, עליו סיפרה לנובו לראשונה  במאי 2019 נבנה משילוב של סגסוגות קלות בשילוב עם סיבי פחמן והוא מכוסה במעטה עור יוקרתי שעוטף אותו במלואו. הוא גם מציע את העמידות והאמינות לה מצפים המשתמשים מכל מחשב ThinkPad. הוא תוכנן יחד עם אינטל, מציע קישוריות תמידית ומבוסס על מעבדי ה-Coreשל אינטל, כולל הטכנולוגיה ההיברידית שהיא מציעה.

המתקפל הזה יהיה זמין לראשונה החל מאמצע 2020 עם Windows 10, כשלנובו מתכוונת להציע אותו מאוחר יותר גם עם Windows 10Xכדי לספק חוויה מתקפלת משופרת. ויותר מכך, ניתן לשלב בו קישוריות 5G  כך שהוא יאפשר דרכים חדשות לעבודה בכל מקום, בכל עת וכיצד שרוצים.

מתייחד  ThinkPad X1 Fold  במיוחד במערך תוכנות עבור Windows 10, להחלפת מצבים כדי להתאים אותו לשימושים שונים בסביבות תפעול חדשות.

כשהוא פתוח לחלוטין X1 Foldמתאים  לצריכת תוכן המבוססת על מגע עם מסך ה-OLEDבגודל 13.3 אינץ', והוא שוקל קצת פחות מקילוגרם.

במצב עמידה אופקית, הנעזר במעמד המשולב במעטה העור שלו, משתמשים יכולים לסקור או לכתוב הערות על התצוגות האחרונות שלהם או להשתמש במקלדת המיני המתקפלת המתחברת באמצעות בלוטות'. כשהיא מקופלת וסגורה, המקלדת מאוחסנת ונטענת באופן אלחוטי בתוך המערכת ומאובטחת במקומה באמצעות מגנטים. 

במצב העבודה המוכר יותר של מחשב נייד, המשתמשים יכולים למנף שתי תצוגות עצמאיות כדי למטב את יעילות השימוש בזמן פעילויות הדורשות ריבוי משימות. כמו שימוש בחלק העליון כדי להשתתף בשיחת וידאו, ובמקביל תוכלו לבדוק ולערוך מצגת בחלק התחתון.

מחיר וזמינות יחשפו בהמשך.

למידע נוסף, תמונות ומפרטים – Lenovo CES 2020 press kit