מפתחי עסקים

יום ה', 30 במרץ 2017

 

אלכס ורשבסקי מונה למנהל מכירות ופיתוח עסקי בטנגרם

אלכס ורשבסקי (בן 41) מונה למנהל מכירות ופיתוח עסקי בטנגרם מבית מטריקס, המתמחה במתן פתרונות איכותיים ומקצועיים של ייעוץ טכנולוגי, מיקור חוץ (Outsourcing), פיתוח, פרויקטים ומכירה ויישום של מוצרי תוכנה ותשתית. במסגרת תפקידו יהיה אמון על המכירות והפיתוח העסקי של מוצרי התוכנה של IBM.

ורשבסקי עוסק בעולם התוכנה למעלה מ-20 שנה. הוא שימש במגוון תפקידים בחברת IBM, בה עבד במשך 14 שנים. בין היתר שימש כארכיטקט תוכנה, מנהל פיתוח ומנהל מכירות.

כמו כן, בעברו ניהל את מחלקת המכירות של חברת Manageware  ובחמש השנים האחרונות כיהן כמנכ"ל הסטארט אפ הישראלי לשירותי תוכנה מבוססי ענן, Fixico, אותו ייסד. ורשבסקי למד תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב באוניבריסטה הפתוחה.

אושרת בן אבי זבלודוביץ' מונתה לסמנכ"לית מכירות ושיווק בבריליקס

אושרת בן אבי זבלודוביץ', 30, מונתה לתפקיד סמנכ"לית מכירות ושיווק בחברת בריליקס  (Brillix), המספקת פתרונות ושירותים מתקדמים בתחומי בסיסי נתונים, ביג דאטה ואבטחת מידע.

במסגרת תפקידה תנהל בן אבי זבלודוביץ את מערך המכירות והשיווק של החברה בישראל ובעולם הכולל את שירותי הייעוץ, הדרכות, פרויקטים, מוצרים טכנולוגיים ושירותים מנוהלים במגוון רחב של פלטפורמות בסיסי נתונים. כמו כן, תוביל ותקדם את המכירה והשיווק של המוצר JumbleDBבארץ ובעולם - מוצר אנטרפרייז מוביל המפותח ע"י החברה ומעניק פתרון מתקדם לטיפול במידע רגיש בבסיסי הנתונים.

לבן אבי זבלודוביץ' 12 שנות ניסיון בתחום המכירות. בשנתיים האחרונות שימשה כדירקטורית שיווק ומכירות בבריליקס. קודם לכן, הייתה מנהלת מכירות פרויקטים, שירותים מקצועיים ומוצרים בחברת איטרניטי. בן אבי זבלודוביץ' למדה חינוך ופסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה והיא בעלת הסמכה בניתוח מערכות מידע ממכללת ג'ון ברייס הדרכה.