תפקיד בצמרת

יום ה', 1 בפברואר 2018

סקייבוקס סקיוריטי מינתה את אורי לוי

כסגן נשיא עולמי לערוצי הפצה

 

לוי ירחיב ב- 2018 את רשת המשווקים וישיק תכנית MSSP  ו-SI    חדשה

 

סקייבוקס סקיוריטי (Skybox Security),הפעילה  בניהול אבטחת סייבר, הודיעה כי אורי לוי קיבל לידיו אחריות חדשה כסגן נשיא עולמי לערוצים, כדי להוביל את הצמיחה של רשת המשווקים הגלובלית של החברה. לוי, חבר ותיק בצוות ההנהלה הבכיר של סקייבוקס, יקדם את הכיוון אסטרטגי של תכנית הערוצים של סקייבוקס ב- 2018, שהחברה מצפה כי תהיה גורם מרכזי בגידול ההכנסות העתידיות של החברה.

בין היוזמות אותן לוי ישיק בשנה הקרובה נמצאת תכנית MSSP(ספקי שירותי אבטחה מנוהלים) ו- SI(אינטגרטורים), אשר כוללות הסמכות והכשרות מתקדמות, וכן ניהול ותמיכה טכנית מורחבת בשטח. לוי גם יתמקד בשיפור נוסף של יכולות המכירות של שותפים, שיווק בערוצים, והכשרות והסמכות למשווקים. חלק מגיוס ההשקעה בהיקף 150 מיליון דולר עליה הודיעה סקייבוקס לאחרונה, יופנה לתמיכה ביוזמות אלה.

"לאורי לוי תפקיד משמעותי בצמיחה של סקייבוקס לחברה שהיא היום, על ידי פיתוח העסקים בשווקי מפתח, ואנו גאים בכך שהוא יישם את המומחיות שלו בערוץ השותפים העסקיים", אמר סטיוארט פוקס, סגן נשיא בכיר למכירות בינלאומיות בסקייבוקס סקיוריטי. "גידול עסקי השותפים שלנו הינו יעד חשוב ואסטרטגי עבור סקייבוקס, ולכן אנו מקצים את המשאבים הטובים ביותר שלנו כדי לממש זאת. אורי מבין מקרוב ומוקיר את הערך של שותפינו, ואיך להעצים אותם באופן הטוב ביותר כדי להתאים את ההיצע שלנו לצרכי ניהול אבטחה של לקוחותינו".

במהלך העשור האחרון כיהן לוי כמנכ"לNetCom Systems וכמנהל שיווק אזורי ב-CA. לפני כן היה סגן נשיא למכירות ושיווק ב- Xpert Integrated Systems.

לוי הוא בעל תואר במדעי המחשב מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (IDC)  ו-Executive MBAמאוניברסיטת תל אביב.