הסתים קורס הכשרה לתפקיד ארכיטקט ענן שיזמה אורקל ישראל

יום א', 24 בפברואר 2019

יותר מ-100 מקצועני IT סיימו עד כה את קורס ההכשרה של חברת אורקל לתפקיד העדכני של ארכיטקט ענן.

המיזם, שהביקוש לו צבר תאוצה, נולד באורקל ישראל על רקע השינויים הגדולים שעוברים על עולם ה-ITומשנים גם את אופי התפקידים והמיומנויות הנדרשים מאנשי הIT- בתחום.

בחודשים האחרונים נערכו בבית אורקל שישה קורסים ציבוריים לתפקיד ארכיטקט ענן עבור אנשי ITממיטב הארגונים במשק הישראלי.הקורס מכשיר את המשתתפים בידע עיוני ומעשי (Hand On Labs) וכולל הכנה למבחן הסמכה כתנאי לקבלת תעודת ארכיטקט ענן מוסמך, Oracle Cloud Architect Certification. הכשרה זו מעניקה לאנשי ה-IT, יתרון משמעותי בשוק ה-IT ובארגונים בהם הם עובדים, אשר עוברים בהדרגה לענן.

הקורסים, שמועברים על-ידי ארכיטקטים בכירים מהארץ ומחו"ל, מעניקים למשתתפים גם הזדמנות ללמוד מקצוע חדש המביא תועלת לארגונם בתחומים חדשים תוך ניצול הידע הקיים שלהם.

לדברי איתי פישביין, פיתוח עסקי באורקל ישראל: "ידענו שמדובר בצורך אמיתי אך לא חזינו את הביקוש וההצלחה לקורס הזה. מהפכת הענן מאפשרת לארגונים לתכנן את העתיד ולדאוג למחר – היום, עם יכולות גמישות, תשלום לפי צריכה וחדשנות טכנולוגית. קיימת דרישה תמידית בשוק לאנשי בעלי ידע בתחום הענן. אנו באורקל ישראל מאמינים שאין צורך להמציא את הגלגל מחדש, כי יש בשוק עשרות אנשי IT  בעלי ניסיון עשיר שמכירים את הצרכים העסקיים של הארגונים בהם הם עובדים. אנו מתכננים מחזורים נוספים שיאפשרו להכשיר עוד אנשי ITלמקצוע ארכיטקט הענן (שהינו מקצוע מבוקש מאוד) ויביאו בנוסף להכשרה אנשי ה-IT וגם ערך רב לארגון, שנהנה מעובדים בעלי ידע וכלים בתחום הענן".