המתקפל עם מסך משולש של TCL

יום ו', 6 במרץ 2020
אם השוק הולך ומתרגל  - לאט - לסמארטפון מצתקפל מדוע שלא יאהב טאבלט מתקפל לשלושה חלקים ? זהו כנראה הלך הרוח שמזרז עתה את חברת  TCL שהציגה באחרונה טלפון מתקפל משולש "מטורף".
כל זה בשלבים המקדימים. הרעיון היה שם, כאשר טאבלט  "DragonHinge" כלל אפשרות להתקפל לכיוונים מרובים, אבל מסך עבודה לא היה. עם זאת,
 
אנליסטים שבחנו את האב טיפוס החדש אומרים עתה  סיכוי להיברידיות הטאבלט הטלפוני הזה, ובעוד שזה עדיין טיפוס נסיוני  מאוד, החברה מתקדמת וכעת יש לה מכשיר מתפקד.
 
כאשר המכשיר  נפתח במלואו יש לך טאבלט בגודל 10 אינץ 'עם צג פלסטיק גדול. אתה יכול גם לקפל אותו כך שרק שני מסכים יהיו פתוחים, כאשר החלק הבלתי מנוצל מתאים להצבה של המכשיר.
 
אתה יכול להוריד אותו למסך אחד בלבד כמכשיר מסורתי כמו טלפון. הוא מחולק לשלושה קטעים, שכל אחד מהם מכיל מסך בגודל 6.65 אינץ 'וסוללה משלו. כפי שאתה יכול לדמיין, כשאתה מקפל את כל שלוש השכבות כלפי מטה, הוא עבה למדי באופן לא מפתיע, וזה מרגיש כאילו היו לך שלושה טלפונים מוערמים זה על זה.
 
עם מערכת הפעלה אנדרואיד, המכשיר הותאם לכל פתיחה וסגירה של כל מסך, אך יש פיגור מה  בעת ??החלפת מצבים, אם כי יש לצפות לכך ממכשיר קונספט כזה.
 
בינתיים ברור שהוא עדיין לא מוכן להתמודד עם Samsung Galaxy Fold או Huawei Mate XS.
 
סטפן סטרייט, המנהל הכללי של TCL לשיווק עולמי, אמר בראיון כי המכשיר שעדיין לא נקרא בשם הוא אחד משלושה תריסר אבטיפוסים ש- TCL עורך אתם ניסויים שכן החברה רוצה להיכנס לשוק הטלפונים העולמי עם מותג משלה. TCL ידועה בעיקר בארצות הברית בזכות הטלוויזיות המצויינות שלה.
 
פיתוחים נוספים שלה כוללים מכשיר צדפה שהחברה הפגינה ב- CES בינואר וניתן להחלפה עם צג AMOLED  כדי להרחיב את המסך בגודל 6.75 אינץ לכזה שגודלו 7.8 אינץ'. סטרייט אומר  כי החברה עובדת עם גוגל כדי לייעל ולהתאים את האנדרואיד למתקפלים רבים.