ממשל טראמפ דורש מטוויטר לחשוף מקורות

יום א', 9 באפריל 2017
הנהלת חברת טוויטר נלחמת בממשל ארה"ב שדרש ממנה  לחשוף מי מאחורי חשבון אנטי טראמפ, וטוענת לנצחון לטווח ארוך. .
 
לאחר ביטול תביעה של הרשויות נטען עתה כי היחידה הלאומית לאבטחה שדרשה לזהות את האנשים מאחורי האנטי טראמפ Twitter @ חשבון ALT_uscis,  הפסידה במאבקה נגד הפרטיות.. 
 
חברת טוויטר תבעה את רשות הבטחון הפדרלית על פרסום צו שהכריח אותה לחשוף מי מנהל חשבון אנטי טראמפ, אך לאחר דיון ראשוני הממשלה ביטלה את בקשתה מטוויטר לחשוף מקרורות מידע.
 
טוויטר הודיעה עם זאת כי  היא נסוגה זמנית וחד פעמית וחושפת מפרסמי מידע משמיץ נגד הנשיא טראמפ "מבלי להתחייב להענות בעתיד לתביעות נגד הנתבעת בעניין האמור לעיל." 
 
 
הממשל הודה כי זרוע בולשת של מערך הבטחון הלאומי  DHS השתמשה ב"מכשיר חקירה מוגבל במאמץ לחשוף את זהותו של האדם או האנשים שמאחורי @TT_uscis, חשבון המבקר את ניהול ממשל טראמפ של שירות האזרחות וההגירה של ארה"ב .
 
על פי התביעה שהוביל גם שירות המכס והגנה על גבולות, שהוא חלק מ-DHS, הוצא זימון בדרישה שטוויטר תשחרר רשומות שיובילו לבעלי החשבון.
טוויטר  טענה בתגובה שהצו אינו חוקי ויש לדחות אותו.
החשבון, המזהה את עצמו כ"התנגדות הגירה", הוא אחד מעשרות חשבונות "ממשלתיים" כביכול חלופיים, שצמחו לאחר שדונלד טראמפ כנשיא ה -45 של המדינה החליט להטיל מגבלות שונות על מהגרים לארצות הברית.
.
האדם או האנשים מאחורי @TT_uscis לא הגיבו להודעות הממשל אבל טענו להגנת  המפרסמים אותו בשם התיקון הראשון לחוקה האמריקאית, אשר מגן על חופש הדיבור.