מינוי בכיר

יום ד', 10 ביולי 2019

 

אלי משה מונה לתפקיד סגן נשיא ומנכ"ל אירופה והמזרח התיכון

ב- Surgical Theater

 

אלי משה מונה לתפקיד סגן נשיא ומנכ"ל אזור אירופה והמזרח התיכון ב- Surgical Theater. במסגרת תפקידו יפעל משה להגדלת המכירות בישראל ובאירופה, ויהיה אחראי גם על פעילות המחקר והפיתוח של החברה, הממוקמת בישראל. אלי משה מביא עימו 15 שנות ניסיון בתחום בעולם המיחשוב והטכנולוגיה. בטרם הצטרפותו ל- Surgical Theater משה שימש כמנהל מדינה ב- Hitachi Vantara, והוא בעל רקע בטחוני כסגן אלוף בצה"ל.

 

Surgical Theater הוקמה על ידי שני טייסי חיל האויר הישראלי, בעלי היכרות קרובה עם תחום הסימולטורים לטיסה. Precision VR  שפיתחה החברה היא פלטפורמת ויזואליזציה חדשנית המאפשרת למטופלים ולמנתחים שלהם לפעול באמצעות טכנולוגית מציאות מדומה (VR) אל תוך דיאגנוזה מורכבת המבוססת על סריקת CT  או MRI  של מטופל ולנוע  בתוך הדמיה של האנטומיה של המטופל ב-360 מעלות ובתלת מימד.

באמצעות הזזת הראש מצד לצד, המטופל יכול להעמיק בחקירת האנטומיה, בעוד המנתח מסביר ומדגים את התהליך הכירורגי שאותו הוא והצוות שלו יבצעו בניתוח עצמו. Precision AR  נטען כיעיל להגברת שביעות רצון המטופל, שיפור המעורבות שלו בתהליך, בתכנון ניתוחים, ובשיפור ביצועים פיננסים של בית החולים.

נמסר כי  גופים רפואיים ברחבי אירופה וארה"ב כבר מיישמים את Precision AR, כולל בית החולים אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון, בית החולים לילדים UCSF Benioff, המרכז הרפואי של סטנפורד, Houston Methodist, NYU, ועוד.