ממליצים על אפל יד 2

יום ב', 5 בנובמבר 2018
אפל הסובלת באחרונה מירידה במכירות (ומעלה מחיר היחידות כדי לפצות על כך)  מוכרת מעתה  יחידות משופצות של iPhone 8 החל ב-500 $ בחנויות המוסמכות  שלה - זהו אחד הסודות השמורים ביותר בשוק ההי-טק. מחיר זה משקף 100 $ הנחה על $ 600 מחיר רגיל עבור iPhone 8.
 
 iPhone משופצים-8 פלוס הוא, למרבה הצער, לא במלאי. ומי שרוצה לחסוך כסף צריך ממש לחפש אותו.
תהליך השיפוץ של אפל הוא מעולה, וזה שווה את התמורה. זה כל כך טוב, שראוי לשקול לקבל את iPhone משופצים 8 גם אם אתה מתכנן לקנות חדש,  שתוכל לחסוך לעצמך $ 100 ויותר.
 
בשוק נמצא גם  MacBook Pro   משופץ שהגיע  ללא רבב פיזית ולא היה זכר כי macbook Pro זה היה בשימוש לפני. זה בא גם עם תקן של אפל לשנה אחריות. 
 
עם 8 iPhone, אתה לא חייב להקריב עוד כסף על הרבה  מודלים חדשים יותר, כמו XR iPhone או XS. לה- iPhone 8 עדיין יש מצלמה מעולה, והוא פועל באותו שבב כמו ה- iPhone X, אשר לא הראה שום סימנים של האטה מאז iPhone החדש שיצא. הדבר העיקרי שאתה לא מקבל עם iPhone 8 הוא  עיצוב המסך, וזיהוי פנים עבור פותח את הטלפון.
 
ואם אתה מחפש את חוויית Apple עבור תג מחיר קטן עוד יותר, יש גם הרבה משופצים iPhone 7 ו- iPhone 7 פלוס  זמינים, החל ב-380 $ ו-480 $, בהתאמה. משבחים גם את iPhone 7 שהוא עדיין פנטסטי הטלפון עם מצלמה מעולה.