תאגיד משותף לאיתור ידע והשמשתו

יום ו', 24 ביולי 2020
דויטשה טלקום (Deutsche Telekom) הגרמנית, אורנג' (Orange) הצרפתית, טלפוניקה (Telefónica) הספרדית וסינגטל (Singtel) הסינגפורית משטפות פעולה  בחיפוש ידע בעולם. במסגרת זו הן מעונינות ליצור קשרים עם חברות ידע ישראליות, המפתחות מוצרים או שירותים סביב טכנולוגיות 5G, למגזר הפרטי או הארגוני.
 
לשם כך הקימו הארבע ברית, Go Ignite. זו כוללת את Hubraum, Orange Fab, Singtel Innov8 ואת Connected Open Innovation – זרועות החדשנות של דויטשה, אורנג', סינגטל וטלפוניקה.
 

מכיוון שרשת הסלולר של הדור החמישי צפויה לשנות את אורח החיים של העולם, הברית מקיימת שורת מגעים עם חברות סטארט-אפ נבחרות תוך מתן אפשרות להציג את הפיתרון שלהן. 

לארבע חברות הטלקום הללו כבר יש בסיס של יותר מ-1.2 מיליארד לקוחות באפריקה, אירופה, אמריקה הלטינית, המזרח התיכון, דרום מזרח אסיה ואוסטרליה.
 
חברות סטארט-אפ ישראליות המעוניינות להשתתף בתחרות, יכולות להגיש את הצעותיהן החל מהיום (ד') ועד 7 בספטמבר 2020 באתר הברית.
 
שופטים מטעם הברית יבחנו את ההצעות על סמך כמה מדדים: חדשנות טכנולוגית, כדאיות, זמן ביצוע מהיר ובשלות של כל פרויקט. לסטארט-אפים הנבחרים תהיה הזדמנות להציג את פתרונותיהם בפני מנהלים בכירים מטעם ארבע החברות, בסדנה מקוונת שתיערך ב-21-23 בספטמבר השנה.
 
הסדנה נועדה לעזור לסטארט-אפים שייבחרו, ליצור עבודה משותפת עם צוותי המו"פ של ארבע ענקיות הטלקום במענה  לדרישות השוק. בנוסף, תבחן האפשרות לשיתוף פעולה עסקי, או השקעה בסטארט-אפים הנבחרים.