טלפוניה מבוססת ענן

יום ו', 11 ביוני 2021

 

שירות ה-Zoom Phone(טלפוניה מבוססת ענן) מושק בישראל במקביל למכשירי ?טלפון זום? שיסייעו לניהול שיחות בסביבת העבודה ההיברידית

במקביל, משיקה החברה 3 מכשירי Zoom Phone – קטגוריה חדשה של חומרה המיועדת לסביבת העבודה ההיברידית וזאת בנוסף לטלפונים שכבר נתמכים.

זום, שכבר ביססה את מעמדה בישראל כפלטפורמה מובילה בתחום פגישות הווידאו, נכנסת גם לשוק הטלפוניה הישראלי. החברה הודיעה על זמינות של שירות הענן Zoom Phoneבישראל. במקביל, חשפה החברה 3 מכשירי Zoom Phone– קטגוריה חדשה של חומרה המיועדת לסביבת העבודה ההיברידית, מהמשרדים הביתיים ועד לחללי העבודה המשותפים. המכשירים משלבים את הטכנולוגיה של זום עם חומרה של Polyו- Yealinkלטובת פתרון טלפון שולחני All in oneעם מסך מגע המיועד לפגישות וידאו ב-HD, שיחות טלפון ושיתוף מסמכים אינטראקטיבי. 

טלפוניה מבוססת ענן

השירות שמוצע לעסקים ולארגונים בישראל (וב-45 מדינות נוספות) הוא מערכת טלפוניה מבוססת ענן, הזמינה כתוסף לפלטפורמת זום הקיימת ומספקת שיחות מאובטחות ובאיכות קול HDכפתרון חלופי ל-PBX(הטלפוניה המסורתית).

תוכנית הבסיס שמציעה זום -  Global Select- היא תוכנית שמאפשרת לחברות עם סניפים במספר מדינות לעבור לתוכנית אחת בתעריף אחד שמאפשר שיחות ב-46 מדינות, כמו גם מספר חיוג ישיר (DID) לכל רישיון שימוש.

הפלטפורמה תומכת בשיחות יוצאות ונכנסות דרך קישוריות רשת טלפון ממותג ציבורי מקומי (PSTN), כך שארגונים יכולים להחליף את המרכזייה הקיימת שלהם ולרכז את כל דרישות התקשורת העסקית באותו המקום, עם מערכת ניטור שמאפשרת פיקוח בכל עת על איכות השיחות. ניתן להוסיף גם חבילת תקשורת בינלאומית לא מוגבלת כאשר יש צורך לשיחות בין מדינות.

לדברי החברה השירות הגמיש מאפשר ניהול ופיקוח על כלל המשתמשים במערכת מרכזית אחת, עם כל שירותי ה-PBXהקלאסיים, המאפשרים תקשורת זורמת בין כל הגורמים בארגון:  משתמשים יכולים לקרוא תמלול, או להאזין להודעות קוליות ישירות מהאפליקציה, לשנות את זהות המשתמש בשיחה יוצאת, להקליט שיחות בלחיצת כפתור ואפילו למנות אדם אחר לקבל שיחות בשמם עם מערכת ניתוב שיחות חכמה.

לדברי דארן פאטי, מנהל אזור EMEAZoom Phoneבזום, תמו הימים שבהם ארגונים צריכים לתמרן בין מספר ערוצי תקשורת, בין מחלקות ומדינות שונות, עם מספר שונה לכל עובד, מספקים שונים, שלא תמיד יכולים לספק איכות שיחות ברמה קבועה ואיכותית, או אבטחה מלאה.

המכשירים פועלים תמיד ומוכנים לשיחה מיידית. ניתן לנהל איתם שיחות מתוזמנות מראש, לקבל ולהוציא שיחות טלפון, לבדוק מענה קולי ולחלוק מידע. הם ניתנים לניהול בקלות ממשק ?אדמין? מרכזי אחד ואין כל צורך ברישיון הפעלה: הכניסה למכשיר מתבצעת באמצעות חשבון הזום הרגיל. המכשירים החדשים יכולים להסתנכרן עם לוחות השנה, פגישות מתוכננות ורשימות קשר. מסך המגע בהם מצויידים המכשירים מאפשר להשתמש בהם כ"לוח מחיק" אינטראקטיבי לטובת שיתוף תכנים ועבודה משותפת. מכשירי ה- Zoom Phoneמאושרים על ידי זום בקטגוריית חומרה חדשה שמבטיחה שהם מיועדים לשימוש אופטימלי ב- Zoom Phone. מכשירים חדשים נוספים יגיעו בהמשך.

המחירים הסופיים של הציוד בישראל טרם נקבעו.