שיטפון ההכרזות של חודש מרץ

יום ד', 20 בפברואר 2019
החל שיטפון הכרזות סמארט-פון של חודש מרץ
עם ה- Galaxy S10 היוצא לדרך  סמסונג מראה לעולם באירוע unpacked שלה מגוון מכשירים הכוללים טלפון foldable של החברה, סביר להניח בשם Folder גלקסי; דור 5G של הטלפון שלה, אולי יקרא  גלקסי X; וזוג אוזניות אלחוטיות שעשויות להיקרא 'גלקסיות'.
 
זהו שפע של מוצרים שעלול להאפיל על  S10 גלקסי, אשר לכאורה  הוא המוקד של מהדורה זו של Unpacked. טכנולוגיית חדשנות אינפיניטי-סמסונג  עשויה להופיע ב- Galaxy S10.
 
עלייה של גמישות
גלקסי מתקפל הוא טלפון חכם קומפקטי כאשר סגור וטאבלט רחב יותר כאשר נפתח במלואו. כאשר מקופל, התצוגה היא 4.6 אינץ ', וכאשר נפרש זה 7.3 אינץ'. לגאדג 'ט זה יש שש מצלמות.
Galaxy המקופל מגיע עם 12 ג 'יגה בייט של RAM וסוללות בכל צד של הטלפון foldable.
 
לדברי החברה בהכרזה, האפליקציות יעברו ללא הפרעה בין גדלי התצוגה, יאפשרו  להביא המידע  בטאבלט מן הסמארטפון, משהו ש- Samsung קוראת להמשכיות האפליקציות. כאשר המכשיר נפתח לתצוגה גדולה יותר, ניתן להשתמש בשלושה יישומים פעילים באמצעות שיחות Multi Active Window. אפליקציות המוצגות מחוץ לקבוצת Galaxy Fold כללו את YouTube, Netflix ו- Facebook.
 
יהיו שתי גרסאות של הטלפון, אחד זה 4G LTE ועוד זה 5G.
 
גלקסי מתקפל יהיה זמין 26 אפריל במחיר התחלתי של 1,980 $, מה שהופך אותו היקר ביותר בשוק החכם. זה יבוא בארבעה צבעים: שחור cosmo, כסף שטח, ירוק מאדים כחול אסטרו. עם זאת יהיו גם גם דגמים בסיסיים החל מ-3000 שקל בישראל. 
 
סמסונג לא תהיה לבד עם foldables במשך זמן רב. רוב יצרני הטלפון העיקריים מבוססי אנדרואיד ואפילו סטארט-אפים ידועים עובדים על מכשירים מתקפלים. גוגל אמרה שהיא מחויבת לספק תמיכת אנדרואיד עבור עיצובים מתקפלים. סטארט-אפ רויול כבר מוכרת את המכשיר המתקפל שלה, ה- FlexPai, ב -1,318 דולר לגרסה עם 6 ג'יגה-בייט של זיכרון RAM ו- 128GB של אחסון. FlexPai נסגר כמו ספר, עם המסך שלו בחוץ.
 
Huawei ו Xiaomi יציגו טלפונים גמישים. אפילו אפל הגישה בקשת  פטנטים על עיצובי הטלפון מתקפל.
 
ובכל זאת, הצגת תיק כולל משופץ, במקום רק כמה טלפונים חדשים, יכולה להזריק התרגשות נחוצה - ולתת לסמסונג מקדמת רגל על המתחרים. Xiaomi ו-Huawei הצפויים שניהם לחשוף מודלים מתקפלים שלהם בארוע Mobile World Congress מאוחר יותר.
גם אפל עשויה להציג את הדור הבא של האוזניות האלחוטיות שלה במרץ.
 
זהו הימור גבוה. שכן גלקסי S9 ו-S9 פלוס, שהחברה הציגה בחודש פברואר בשנה שעברה, לא נמכרו היטב. איטיות  מכירות הטלפון היא כיום איום על כל מותג.
 
.

 

תמונה של הגלקסי S10 פלוס שדלפה לרשתתמונה של הגלקסי S10 פלוס שדלפה לרשתצילום: Onleaks + 91mobiles