פלטפורמת המסחר הדיגיטלית AribaSAP בתערוכת EXPO

יום א', 8 באוגוסט 2021

 

תערוכת אקספו 2020 דובאי יישמה את פתרונות SAP Ariba  כדי לספק פלטפורמת רכש ותשלום מאוחדת ודיגיטלית עבור יותר מ -25,000 ספקים מקומיים ועולמיים. היא תעשה זאת גם בתערוכת EXPO השנה .

פתרונות SAP Aribaהופכים את תהליך הרכש לדיגיטלי ואוטומטי באופן מלא, מפשטים את התהליך ומסייעים בכל הנוגע לשקיפות ויעילות ברחבי שרשרת האספקה. פתרונות הרכש מבוססי הענן פועלים על מרכז הנתונים של איחוד האמירויות מבית SAPומתחברים לרשת של Ariba  באמצעותה  הקונים והספקים מנהלים עסקאות.

פלטפורמת Aribaהיא פלטפורמה שיתופית שעובדת היטב גם במכשירים ניידים. דרכה ספקים רשומים יכולים לקבל הזמנות למכרז, לנהל משא ומתן ולחתום על חוזים, להגיש חשבוניות ולעקוב אחר תשלומים בזמן אמת. תערוכת אקספו 2020 דובאי כבר ביצעה עסקאות ביותר ממיליארד דירהאם (המטבע של איחוד האמירויות) בפלטפורמה, ובכך הדגישה את מחויבותה להנעת צמיחה עסקית ארוכת טווח באזור, עם דגש מיוחד על ארגונים קטנים ובינוניים (SME).

"אקספו 2020 היא השקעה ארוכת טווח שמטרתה להגדיל את ההזדמנויות לקישוריות עסקית וצמיחה בכלכלות מקומיות ובינלאומיות", אמר סמנכ"ל הטכנולוגיות של אקספו 2020, מוחמד אלשמי. "העבודה שלנו עם SAPהיא דוגמה למה שניתן להשיג בעזרת תמיכה של השותפים הטכנולוגיים שלנו- אירוח אחת מהתערוכות הדיגיטליות ביותר בעולם. היישום של פתרונות SAP Aribaאפשר את ביצוע הטרנספורמציה בתהליך הרכש וסייע בקביעת סטנדרטים חדשים של אוטומציית רכש לפרויקטים בסדר גודל כזה."

תערוכת אקספו 2020 דובאי תפתח ב -1 באוקטובר 2021 ותמשך עד ליום 31 במרץ 2022. אקספו 2020 היא תערוכת אקספו העולמית הראשונה שתחלק פרס הצטיינות בתחום הרכש מטעם Chartered Institute of Procurement & Supply.

רוית הדר, מנהלת תחום פתרונות רכש ב- SAPישראל  מוסיפה: "גם בישראל אנו מזהים בשנים האחרונות עלייה בביקוש לפתרונות רכש אוטומטיים ודיגיטליים, עם דגש על צורך בשיתופיות עם הספקים . פלטפורמת SAP Aribaזמינה בישראל וכבר מוטמעת במגוון ארגונים גדולים גלובליים ובינוניים".