זינגה הכריזה על ReVamp, משחק הונאה חברתי

יום א', 19 בספטמבר 2021
 
זינגה Zynga Inc. (נאסד"ק: (ZNGA, הפעילה בבידור אינטראקטיבי, הכריזה כי ReVamp, משחק ההונאה החברתי מרובה המשתתפים ההולך ומתקרב, יושק בקרוב בשווקים נבחרים באופן בלעדי ב-Snapchat.
 
לדברי החברה המשחק, המתרחש ביקום עם ערפדים, יהיה כותר ההונאה החברתי הראשון ב-Snapcaht, והוא יעניק למשתמשי השירות את ההזדמנות הראשונה שלהם לנעוץ את שיניהם בז'אנר הפופולארי.
 
ReVamp הוא משחק מרובה משתתפים בזמן אמת בו השחקנים צריכים לחשוף מי השחקן הערפד בקבוצת החברים שלהם בזמן שהם משפצים את החדרים באחוזה ישנה. במהלך המשחק צריכים בני האדם להשלים מטלות שיפוץ, כגון הריסה ובנייה, בכדי לשפר את הסיכויים שלהם לשרוד ובו בזמן לחשוף את הערפד ולנצח אותו בשלב ההצבעה. השחקנים בתפקיד הערפד צריכים למנוע חשד בזמן שהם בוחרים את הקורבנות האנושיים ומשלימים רשימת מטלות מזויפת ברחבי האחוזה.
 
"אנו נרגשים להמשיך את שיתוף הפעולה שלנו עם סנאפ (Snap) ליצירת משחקים חדשים שהם כמו חטיפים מהנים המתאימים בצורה חלקה למנגנון החברתי מאוד של הפלטפורמה שלהם", אמר ברנרד קים, נשיא ההוצאה לאור בזינגה. "ReVamp בוא משחק שבונה מחדש את ז'אנר משחקי ההונאה החברתיים עבור השחקנים בני האדם והערפדים של Snapchat בכל רמות המיומנות".
"זינגה הייתה מהמפתחים הראשונים שהשיקו כותר ב-Snapchat. מאז תחילת השותפות שלנו, התרשמנו כיצד פועלים צוותי הפיתוח שלהם להגדרת מרחב המשחקים החברתיים, כמו גם להביא תפיסות משחק מהנות חדשות ויצירת תכנים עבור הקהילה שלנו", אמר פאני האריטאטוס, מנהל Snap Games בסנאפ. "ככל שפלטפורמת המשחקים שלנו ממשיכה לצמוח, כותרים כמו ReVamp מדגישים את ההתפתחות והפוטנציאל של הפלטפורמה".
ReVamp הוא המשחק השלישי של זינגה שהושק באופן בלעדי עבור Snapchat, וזאת כהמשך להכרזת השותפות בין סנאפ לזינגה לפיתוח מספר משחקים ביוני 2020. זינגה הינה שותפה מקורית עבור Snapchat מאז השקת פלטפורמת Snap Games, וקודם לכן השיקה את Bumped Out ו-Tiny Royale באופן בלעדי למשחק בפלטפורמה הזו.
 
אודות זינגה
 
זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עם תפוצה עולמית חזקה ביותר מ- 175 מדינות ואיזורים, לזינגה יש פורטופוליו מגוון של זיכיונות משחקים פופולריים שהורדו יותר מארבעה מיליארד פעמים במכשירים ניידים והם כוללים את המשחקים CSR Racing™, Empires & Puzzles™,  Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. 
 
אתר www.zynga.com 
סרטון קצר:
https://mms.businesswire.com/media/20210917005012/en/906843/19/5260822_VampireRenovationParty-LaunchTrailer-1080x1920-30sec.mp4?download=1