הזדמנות לפיילוטים באתרי הרצה

יום ו', 26 ביוני 2020
 
רשות החדשנות יוצאת בקול קורא לחברות בתחומים שונים, לבצע פיילוטים לטכנולוגיות ומוצרים חדשניים באתרי הרצה של כ-15 חברות ממשלתיות או באמצעות יכולות, נתונים, או מידע הנמצאים ברשות החברה הממשלתית.
 
חברות שיזכו במענק, יוכלו לבצע פיילוט בחברות הממשלתיות המובילות במשק כדוגמת חברת חשמל, מקורות, רכבת ישראל, דואר ישראל, נתיבי ישראל, נתיבי איילון, נת"ע, נמלי ישראל, תשתיות נפט ואנרגיה, ערים חברה לפיתוח עירוני, החברה למתנ"סים, תעשייה אווירית והחברה לשירותי איכות סביבה.
 
בוובינר יוסבר על המענקים במסלול, למי הוא מיועד, מה רשות החדשנות מחפשת בחברות שיקחו בו חלק, לצד טיפים ודגשים.
 
הוובינר יתקיים ב-12.7.2020 ב-11:30.
להרשמה לוובינר בזום
 

מטרת הוובינר הינה חשיפה מחודשת של תוכנית הפיילוטים המשותפת לרשות החדשנות עם רשות החברות הממשלתיות. התכנית מיועדת לחברות מתחומים שונים המעוניינות לבצע פיילוטים על מנת לבחון טכנולוגיות ומוצרים חדשניים באמצעות אתרי הרצה של כ-15 חברות ממשלתיות, או לחילופין באמצעות יכולות, נתונים, או מידע הנמצאים ברשות החברה הממשלתית.

לחברות שיזכו במענק, יתאפשר לבצע פיילוט עם החברות הממשלתיות המובילות את המשק, דוגמת: חברת חשמל, מקורות, רכבת ישראל, דואר ישראל, נתיבי ישראל, נתיבי איילון, נת"ע, נמלי ישראל, תשתיות נפט ואנרגיה, ערים חברה לפיתוח עירוני, החברה למתנ"סים, תעשייה אווירית והחברה לשירותי איכות סביבה.

תחומי העניין של החברות מגוונים – פתרונות תחבורה אוטונומיים, פינטק, חסכון אנרגטי, סייבר, שינוע בנמלים, אגירת אנרגיה, עיבוד תנועה ועוד- כפי שמפורט ברשימת תחומי העניין של החברות הממשלתיות.