ירון אלעד ממונה למנכל אלרון

יום א', 1 במרץ 2020
 
ירון אלעד מונה למנכ"ל אלרון ונכנס לתפקידו. ניסיונו הרב של אלעד בהשקעות טכנולוגיות, עסקאות אסטרטגיות, גיוס כספים ומיזוגים ורכישות, מעניק לחברה ראייה רחבה וייחודית בסביבת ההיי-טק הישראלית. 
 
בשנים האחרונות, התמקדה אלרון יותר ויותר בהשקעות בטכנולוגיות בתחום הסייבר וה-enterprise software. זאת, לאור ההכרה כי מדובר בשוק אשר צומח במהירות, רווי בגורמים אסטרגים בינלאומים אשר כחלק מאסטרטגית הצמיחה שלהם תרים אחר הזדמנויות לרכוש חברות בתחום. תחת הנהגתו של אלעד, אלרון מתכוונת לבצע השקעות נוספות בתעשיות חדשניות העומדות בחזית צרכי השווקים כיום.
 
אלעד מתייחס לחשיבות השותפות האסטרטגית הייחודית של אלרון עם רפאל, תחת חברת RDC(חברה בבעלות משותפת של אלרון ורפאל), לניתוח, זיהוי וחידוד של טכנולוגיות אבטחת סייבר ברשת. "כל צוות אלרון ו-RDCמחויבים לחזון אלרון משכבר הימים, להוות את בית הגידול הטוב ביותר עבור היזמים והטאלנטים המוכשרים ביותר שיש למדינת ישראל להציע", הוסיף. 
 
 
יו"ר דירקטוריון אלרון, אדוארדו אלשטיין, אמר כי הוא מוקיר תודה על ההזדמנות שניתנה לו לעבוד עם המנכ"ל היוצא, ארי ברונשטיין, והודה לו על ההישגים אליהם הוביל את החברה בעשור האחרון. "אני משוכנע שאלעד מביא את הגישה הנכונה, היכולת והתשוקה להוביל את אלרון לעשור הבא. המינוי של אלעד מהווה מחויבות לחזון של אלרון. אנו מאמינים מאוד ביכולותיהם של צוות החברה ליצור ערך לבעלי המניות שלה".