סטרטסיס ממנה את יואב זייף למנכל החברה

יום ה', 19 בדצמבר 2019

 

"סטרטסיס", חברה ישראלית בשוק הדפסות התלת-ממד, הודיעה על מינויו של יואב זייף למנכ"ל החברה, החל מתאריך 18 בפברואר, 2020. המנכ"ל הזמני, אלחנן (אלן) יגלום, ימשיך לכהן בתפקידו כיו"ר דירקטוריון "סטרטסיס".

יואב זייף מגיע לחברת "סטרטסיס" עם רקע ניהולי עשיר וניסיון בינלאומי רב. בעברו החזיק בתפקידי הנהלה בכירים בחברות בשווי מיליארדי דולרים מהמגזר הפרטי והציבורי בהן הוציא לפועל תהליכי ליבה בקנה מידה עולמי חוצי יבשות ותעשיות.

בין השנים 2013 ל-2018 ביצע זייף תפקידים כגון נשיא ארגון אמריקה, ראש מחלקת מוצר וממונה על המסחר בחברת "נטפים", החברה הגדולה בעולם בתחום המיקרו-השקיה. כמו כן, כיהן בעברו בתפקיד סגן נשיא בכיר למוצר ושיווק בחברת "מכתשים" (כיום אדמה בע"מ), חברה גלובלית להגנה על יבול, שם ניהל את כלל תיקי המוצרים לצד ניהול הקשרים המסחריים הגלובליים. מאז 2018 זייף  שותף במשרדי McKinsey & Companyבניו יורק.

יואב זייף הוא בוגר תואר MBA  של ה-Kellogg School of Management at Northwestern University ובעל דוקטורט בכלכלה בינלאומית מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

צוין כי לזייף ניסיון ורקע ניהולי עשיר במכירות, קידום מוצרים, כניסה לשווקים חדשים, מחקר ופיתוח בסביבות תחרותיות. זו בדיוק סוג ההנהגה הדרושה ב"סטרטסיס" בכדי שהחברה תוכל לממש ולהאיץ את תוכניות הצמיחה האסטרטגיות בשנים הקרובות.